luk_aa (luk_aa) wrote in bitter_onion,
luk_aa
luk_aa
bitter_onion

Санітарно-епідеміологічні заходи YouTube проти російської зарази

І гарні новини.

Відеохостинг YouTube видалив аккаунти кримського телеканалу «Крим 24», а також російськомовних інформагентств Anna News і News-Front.

Під час висвітлення ситуації в Україні News-Front, Anna News і "Крим24" використовують проросійську риторику і мову ворожнечі, зокрема звинувачуючи українську владу в "кривавому терорі" на Донбасі.

Нещасні вигнанці Ображені брехуни закликають на допомогу всемогутній Роскомпозор, благають покарати кривдника і загрожують заборонити Ютуб на всій території Мордора.

«Якщо офіційно зареєстрованим російським ЗМІ не дають працювати на майданчиках Фейсбуку, Ютуба і Гугла, якщо блокуються акаунти офіційних осіб РФ, але при цьому створюються комфортні умови для шкідливої, антидержавної та ворожої пропаганди, то може Роскомнагляду пора ставити питання щодо доцільності роботи подібних сервісів в Росії», — заявили в News Front.

Ось нещастя яке - мокшанська хом'ячки залишаться без духовної їжі. Саме час їм запиляти свою скрепну ЧебурТрубу з доміно і ведмедями.

Россійский МИД нистерпеваєт проти свавілля Фошингтону

"Така політика американської влади є грубим порушенням міжнародних зобов'язань США щодо забезпечення вільного і безперешкодного доступу до інформації, свободи ЗМІ та вираження думок.

Закликаємо профільні міжнародні структури і правозахисні НДО відреагувати на ці кричущі факти."

Tags: Россия, новости Лишнехромосомии, русофобия, санкції
Subscribe

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments