Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Bloomberg: в Ігоря Коломойського проблеми

Ой, лишенько, яка сумна новина!

Вчора Агентство Bloomberg та ресурс BuzzFeed News майже одночасно повідомили, що в Ігоря Коломойського проблеми. Масштаб проблем оцінюється перебуванням під слідством Великого журі.

Велике журі ⏤ це такий неприємний для Коломойського орган, який вирішує, чи достатньо доказів, щоб пред’явити йому обвинувачення. Слідство ведеться у Клівленді, штат Огайо, де Коломойський займався відмиванням коштів, виведених з Приватбанку. Вкрадені мільярди він вкладав у нерухомість, зокрема в готель та 21-поверхову офісну будівлю. Через сітку офшорних компаній олігарх з партнерами скуповували також феросплавні та сталеварні заводи.

Якщо велике журі скаже, що доказів достатньо, Ігорю Валерійовичу буде пред'явлено офіційне обвинувачення. І, звісно, Україна не видає своїх громадян, але ніхто не говорить про громадянство України. Лише — про кіпрське або ізраїльське (Ігоре Валерійовичу, обирайте паспорт), тому ми авансом бажаємо Коломойському приємного польоту.

«Демократична Сокира» однозначно та беззаперечно вітає новину про те, що розслідування злочинів Коломойського рухається в правильному напрямку. За дивним збігом обставин (насправді ні) наприкінці 2019 року ми запустили кампанію #make_kolomoyskyi_poor_again, яка мала на меті привернути увагу американського істеблішменту до діяльності українського олігарха. Ми писали листи американським законодавцям ⏤ сенаторам та конгресменам, а також надсилали повідомлення окружним прокурорам. У зверненнях ми просили перевірити діяльність Коломойського у штаті/окрузі. Ми знали, що нешановний Ігор Валерійович володіє чималою кількістю нерухомості у США, а логіка підказувала нам, що нерухомість придбана за виведені гроші українців. Паралельно діяв наш англомовний сайт, де публікувались новини та досьє посіпак олігарха.

Робити акції під судами ⏤ це добре, і ми ще раз вклоняємось кожному, хто брав у них участь. Однак ми розуміли, що лещата американського правосуддя значно міцніші, ніж в українського. І якщо вже почав боротьбу з олігархом, будь ласкавий, використовуй усі можливі способи.

Ми стримано радіємо, оскільки Коломойський ще не за ґратами. Але ми пишаємось вами ⏤ тими, хто підтримував та брав участь в проекті #make_kolomoyskyi_poor_again ⏤ усім членам діаспори, які відгукнулись на наш заклик. Ми задоволені, що доклали зусиль (хоч і порівняно невеликих) до великих проблем Ігоря Коломойського.

Сказати, що ми котікі ⏤ https://bit.ly/39AhPO9
Приєднатись ⏤ https://bit.ly/39AhPO9
Зробити нас сильнішими ⏤ https://bit.ly/39AhPO9
https://www.facebook.com/sokyra.party/photos/a.428470310951587/962472490884697/?type=3&theater


Tags: #make_kolomoyskyi_poor_again, Америка, Зеленский/Слуга Народа, Коломойський
Subscribe

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 7 comments