Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Вісім парадів США

Загалом в США було 8 парадів.
Ще раз -- лише 8 парадів. ЗА сотні років.

...Минулого року було багато галасу навколо запропонованого президентом Трампом військового параду. Як і має бути, багато людей сперечались.
Я тоді дещо пережрав попкорну, бо вийшло так, що наша группка у ФБ за 7 не розпалась, а там яскраві респи, сильні демпи, один прочанин в Трампа. Ну ще британець, канарець (чи канарієць) і три українця.
Але всі чемно спілкувались, з посиланнями на факти.

Отже, про військові паради в США, з того, що я дізнався тоді...

У перші дні республіки було дуже звичайно, щоб головнокомандувач переглядав війська, особливо в рамках святкування Дня незалежності. Однак ця традиція припинилася в часи президента Джеймса К. Полка (President James K. Polk, служив президентом з 1845 to 1849 роки). Його наступник на свято 4 липня теж не переглянув війська, і традиція відпала сама собою.

Власне, що б там не закидали Януковощу з приводу того, що він не проводив паради, потреби в тому не було -- ми не воювали.
Ага, передбачу закиди що США тоді, під час Полка воювали з Мексикою, але на той момент Мексика програла коррупції тотатлітаризму як програла ту війну Рашка, отже війна була ненапружлива для США.

Отже, фактично були такі військові паради:
1. Grand Review of the Armies, 1865 -- після закінчення Громадянської Війни
2. World War I Victory Parades, 1919 -- після закінчення Першої Світової Війни.
3. The 'At War' Parade, 1942 і World War II Victory Parades, 1946 -- паради під час війни і після перемоги у Другій Світовій
5. Inauguration of Dwight D. Eisenhower, 1953 -- це власне не лише відповідь на паради Совка, це нагадування Радянському Союзу про все військове обладнання, з яким вони (совки) зіткнуться в глобальному конфлікті зі Сполученими Штатами.
6. Inauguration of John F. Kennedy, 1961. Дотримуючись традиції "холодної війни", інавгурація президента Джона Ф. Кеннеді також містила війсові елементи, зокрема ряд ракет-перехоплювачів чи ядерних(?). Причина? Правильно, допомога совка Кубі. Власне це (поведінка Куби, СРСРС, Америки) й привело Карибської Кризи.
7. Gulf War Victory Celebration, 1991! Цього разу це був парад військовослужбовців, які успішно захистили Саудівську Аравію під час операції "Щит пустелі" та вигнали Ірак з Кувейту під час операції "Буря в пустелі". Національне святкування Перемоги відбулося 8 червня 1991 року у Вашингтоні та 9 червня у Нью-Йорку - це було найбільше з кінця Другої світової війни.
8. Парад минулого року. Це був не зовсім мілітарний парад і, як мені сдалось, американці того параду не поняли.

...Як виглядали паради, можете глянути тут

https://www.youtube.com/watch?v=F9j0rOFq3PM


Окремо хочу додати дві думки:

ЗИ: Шмаркля ПОВИНЕН проводити паради, якщо він не агент Кремля. Минулого разу він пробував то заборонити а потім зробити з Парада який Квартал. І то звінок українцям.


ЗЗИ: Американцьі и украинцьі умеют воевать но не любят, не хотят ни воевать ни военньіх парадов. Слопатопитеки воевать не умеют, но постоянно хотят парадов, на Бирлин за немками. Убивать.
Почему так -- не знаю.
Но ето факт.
Tags: Америка, Україна, навіяло, історичні дослідження
Subscribe

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment