Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Ми брехали людям, і хочемо, щоб нам надалі вірили. І говоримо вам це прямо в очі

"Ми брехали людям, і хочемо, щоб нам надалі вірили. І говоримо вам це прямо в очі". Так можна перекласти слова Віктора Ляшка. Епідеміологічного сенсу в заборонах виходити в парк не було. Мені дуже хочеться тепер почути тих своїх ФБ-друзів, що дорікали мені за прогулянки, пробіжки та просто питання з приводу глибоко ідіотських обмежувальних заходів, що були несумісні із здоровим глуздом.

Однак своєю заявою Ляшко зробив набагато більше шкоди ніж просто сказав, що нам брехали в очі. Він підірвав і без того помираючу довіру до карантинних заходів, впроваджених цією владою. Здавалося - ну і що? Цим брехунам все одно практично не вірять притомні люди.

Але є одне але. І воно - у ймовірній другій хвилі коронавірусу. Якщо через деякий час кількість заражених різко зросте і потрібно буде знову вводити обмежувальні заходи - їх просто ніхто не буде дотримуватись. Просто тому, що рівень довіри нижче плінтуса призведе до масового саботажу. Із відповідними наслідками.
Ну, не вірите мені - може повірите Валерій Пекар (https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10222570080461207&set=a.1526277197350&type=3&theater)

Tags: а я ведь говорил, виздобули, коронавірус, ітогі падведьом
Subscribe

Buy for 50 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 7 comments