Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Хєхє. Узнаю себе

Хто не в курсі (а ви всі не в курсі), то з Anton Senenko у нас є спільні офлайнові знайомі і я приблизно уавляю, як він думає.
Так от, подібні до Антона люди (і я також) мають певну ваду -- вони думають повільно. І потім довго рефлексують.
Антон проходить мій шлях. Він (як і я) був проти малороса Зеленського але давай йому шанс. Він, як і я, не одразу поняв, що малорос Зеленський то проект Кремля.
Я зрозумів то десь півроку тому, він майже підійшов до того зараз.

...Читаю і розумію його розпач...
ЗИ: А у наріда все просто -- мудрий наріт не помилився. Але наступного разу точно не помилиться і вибере Мертвечука та-або Бойко.

Казкові. Просто казкові.

Я дуже помилявся з приводу Зеленського та його команди.
І мені соромно.
Але про все по-порядку.

Отже, поки росія стрімко наближається до другої позиції в світі за кількістю хворих на коронавірус, а в Україні магічним чином швидкість приросту хворих практично не змінюється, що свідчить про перевантаженість системи тестування, ми продовжуємо спостерігати за цирком із виробництвом вітчизняних тест-систем.

Коротко нагадаю попередні серії:

1. Зеленський в 20-х числах березня пообіцяв, що в Україну завезуть мільйони тестів на коронавірус Де вони? 12 травня вже! Невже збрехав? Не може буть. Дива не сталося, мільйонів тестів немає, але добре, що РНБО заздалегідь занепокоїлося розгортанням виробництва ПЛР-тестів в Україні.

2. РНБО поставило завдання Інституту молекулярної біології та генетики розробити ці ПЛР-системи.

3. Інститут розробив скількись сотень штук і навіть передав їх в Центр Громадського Здоров'я.

4. Потім виявилося, що Інститут за це не отримав грошей, та й взагалі співробітники Інституту у відпустках за власний рахунок, бо не підписали бюджетну програму.

5. Піднявся публічний скандал, замміністри поїхали в Інститут, а депутати почали писати запити. Інституту дали грошей за вже вироблені тести, співробітникам повернули їхні зарплати, але... більше тестів не замовляли і не давали грошей.

6. Натомість, раптово Зеленський на своїй сторінці у фейсбуці переможно сповістив, що вітчизняні тест-системи готові. Виявилося, що величезні партії почала поставляти українська компанія Укргентех.

7. Оскільки я не спеціаліст, але чув тільки позитивні відгуки про компанію, я написав, що в мене від серця трохи відлягло і припустив, що лажі бути не повинно.
Хоч і здивувався, чому Інститут молекулярної біології і генетики не задіяли.
https://www.facebook.com/senenkoanton/posts/3132819903437137 (абсолютно оптимістичний пост, перевірте. Кожен рядок просякнутий вірою в найвеличнішого лідера сучасності).

8. Минуло 2 тижні.... і на сторінці Інституту молекулярної біології і генетики з'явився допис, що МОЗ поновило переговори з Інститутом про виробництво тест-систем https://www.facebook.com/IMBGNASU/posts/2616332032017687, що ніби натякало на якісь проблеми з тими, що вже виробляються.

9. Ііііі... дійсно виявилося, що тести не годяться.
Я щиро помилився у своєму прагненні сприймати хоч якісь дії нинішньої влади як такі, що не приречені на провал.
https://nv.ua/…/centr-gromadskogo-zdorov-ya-zabrakuvav-ukra…

Тому, я можу абсолютно упевнено сповістити, що що Скалецька, що її наступник (вибачте, я забув його прізвище), що Степанов - абсолютно жалюгідні міністрішкі охорони здоров'я, які своїми планомірними діями та бездіяльністю вперто штовхали і штовхають країну до катастрофи.

(Якщо сюди ще додати тотальну брехню Степанова і Ко про медреформу - https://voxukraine.org/…/ne-vigidna-medreforma-perevirka-t…/ - можна лише поспівчувати нам самим, бо це наша система охорони здоров'я і наші життя залежать від рішень цих людей.)

Я дуже стомився від цієї історії з ПЛР-тестами.
Я дуже стомився від усієї дічі, яку чинить нинішня влада.
Я дуже стомився від утримання без звинувачень людей під вартою за справою Шеремета 5-й місяць підряд, залякування українців прогулянками в парках, майнення криптовалют на атомних станціях.
Я стомився, але я усвідомлюю, що стоп-слова тут немає.

Минулого року я писав, що від вибору Зе є і позитив - це щеплення українського виборця від подібних кроків у майбутньому, але де ж я думав, що буде така побічка?
Тому і тут забираю свої слова назад - плюсів немає.
Так і померти недовго.

Телепні, поверніть Супрун і більше нічого в МОЗ не чіпайте.

Спостерігаємо далі.

апдт. Вибачте, забув додати, що історія про невиплату лікарям надбавок у 300% як обіцяли - це взагалі на грані фантастики. Казкові. Просто казкові.

Tags: Зеленский/Слуга Народа, ітогі падведьом
Subscribe

Buy for 50 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 6 comments