CRAZY FASCIST(Михаил) (lampika) wrote in bitter_onion,
CRAZY FASCIST(Михаил)
lampika
bitter_onion

R0 і чому в реальності епідемія піде на спад

На початку епідемії нас лякали що R0 від 2 до 5, що кількість хворих буде подвоюватись кожен тиждень, що такими темпами всі перехворіють за декілька місяців.
Але в такому узагальненні припускається помилка що не враховує неоднорідність населення. Якщо дуже спрощено, то можна уявляти населення країни як дві популяції що живуть на одній теріторії, наприприклад адекватні українці(дотримуються рекомендацій), та зомбі РПЦ(регулярно тусять в розсадниках зарази, розносять по родичах, ходять в ресторан Велюр, тусять в Куршавелі). Громадян першої категорії більше, припустимо в 10 разів, у них R0 нижче одиниці. У другої категорії R0 від 2 до 5.
І коли ми будемо збирати статистику та розраховувати план епідемії, то неадеквати з другої категорії створюватимуть враження що R0 такий великий для всього населення, до того моменту, доки вся друга категорія людей не перехворіє, або не самоїзолюється.
В усіх епідеміях найвищий R0 буде спостерігтись саме у групах ризику, наприклад ВІЧ та вірусний гепатит серед ін’єкційних наркоманів та содомітів, або венеричні захворювання серед повій. Цифри розповсюдження серед них шокуючі, але це не означає що все населення так само під загрозою.
Так само можна розглядати відмінності поширювання епідемії в Європі - найбільш екстравертні народи показали найбільші швидкості зараження, і доки в них найбільш активні шари населення не перехворіли, епідемія не спадала. Відносно низька розповсюдженість в Україні також пояснюється відносно слабким рівнем соціальної зв’язності населення, в мегаполісах сусіди мало знайомі, друзі розкидані далеко, немає традицій регулярних сімейних зустрічей та обіймів-поцілунків з усіма знайомими. Українці значно відлюдькуватіші за італійців, можливо це вплив кацапщини, але факт.
Subscribe

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment