Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Чи не зрадив я себе?

Пан Даграель не дасть сбрехати -- я декілька разів у нього (та не тільки у нього) запитував, чому в мене не потікла стріха від пропаганди Путіна-Коломойського-Зеленського.

Я достатньо багато читав про то, але чіткого пояснення не було ніде.
...Я точно впевнений, що то не залежить від рівня інтеллекта -- про то пишуть в книгах, то я бачив сам. Сусід-таксист Сірожа навесні 2014 року плювався на Пороха, восени того року "а Порох все ж молодець". Минулої весни він унило казав, що зза наріда він чкурне в Італію, де провів молодість і заробив собі на квартиру, та казав сусідній ватній бабці що не повезе її на поїзд -- "я манав заради зелебобичихи вставати о 5 ранку за 50 гривень".

Днями сестра написала підзамочний пост. Поцапалась з чоловіком, сказала що він хуй та пішла на веранду вилити на папір журбу. Ну написала, потім глянула на початок щоденника, а там якраз Різдво, в неї соплі, то чоловік з дітьми півночі з вати робив сніг а потім ще парив їй ноги (знаєте, є така ванна-массажер для ніг). А потм згадала ще щось приємного, що він нормальний чувак. І поняла, що вони люблять один одного, а оце зараз то карантинне усе.
Ну й прийшла і сказала, що він кращий чоловік у світі.

І тут згадав, що той таксист Сірожа якось мені сказав, що двічі на рік він згадує себе юного і думає, чи не зрадив він себе. Чи не став падлюкою.
І це була дуже сильна фраза від людини, якщо чесно, навіть не недалекої а дуже близької. В розумовому сенсі.

І от я з самого ранку пройшовся по бложикам зелебобіків.
Знаєте, всі вони раділи безвізу. Раділи, що Україна ще жива, що кацапів зупинили.
А потім їх перемкнуло по команді Кремля і вони стали за малороса Зе.

Колись проукраїнський блогер і начебто лібертаріанець почав постити прокремлівське лайно проти щеплення https://bitter-onion.livejournal.com/2493763.html?thread=25140547#t25140547 і за патерналіста Зеленського (нагадую, що лібертаріанцями Зелена Пліснява почала називати себе вже після виборів, а лібералізувати країну почав саме Порох).

Ви думаєте, вони бачать, що Зеля тупо віддав территорії і що при кладі кацапське лайно тепер? Чи бачать вони, що зрадили себе тодішніх?
Ні, неправильно написав.
Вони не бачать що зрадили себе тодішніх бо не пам'ятають того. В них самих непердбачуване минуле бо вони його не пам'ятають.


Я думаю, що я не їбанувся від пропаганди саме тому, що я пам'ятаю свої базові життєві цінності.
Свобода, в тому числі -- свободі їздити. Творення (чи творчість?). Добробут сім'ї. Доброта, чуйність до близьких -- до сім'ї, до сусідів і друзів, до далеких родичів.
Десь так виглядає піраміда Франкліна.

Я писав, що веду щоденник і періодами переглядаю старі записи, а потім думаю.
Це й допомагає мені не зрадити самого себе, не їбанутись від пропаганди.

ЗИ: Вибачте за публічну рефлексію, мені просто здалось, що важливо було сказати вам усім.
Tags: навіяло
Subscribe

Recent Posts from This Community

 • Евреи Украины - 4

  Один товарищ в первые дни войны пошёл в военкомат и поправив очки на носу сообщил военкому, что он является добровольцем. А ещё и лейтенантом. Ведь у…

 • FAQ Ю?

  Вопрос к уважаемым кадетам клюба: где пан Жегож, где основоположник и овнер сего достопочтенного клуба? Заранее благодарен за любую информацию.

 • Когда падет Керченский мост. Ватные крысы уже готовяться убегать.  Когда падет Керченский мост. Ватные крысы уже готовяться убегать.

  Кто начал вторую мировую войну

promo bitter_onion march 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 7 comments

Bestdimianni

May 12 2020, 11:30:56 UTC 2 years ago

 • New comment
Але, якщо можна так сказати, вважаю, що країна потребувала тоді встряски, щоб багато хто відчув, що від них щось залежить, що, як би пафосно, не звучало - Україна - не просто назва на карті. Знаю людей, які були аполітичними і російськомовними до тих подій і принципово перейшли на українську після, та почали цкавитись не тільки політикою, а й історією.