Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

як виглядає оригінал акту про капітуляцію Третього Рейха

Жоден з тих, хто виріс у СРСР не знає як виглядає оригінал акту про капітуляцію Третього Рейха, бо шкільних підручниках з історії ніколи не було фото цього документу. Не було з однієї причини - справжня дата капітуляції=кінця війни з Німеччиною - 7 травня 1945 року, місто Реймс.
8-го цю перемогу вже святкував весь світ за виключенням СРСР.
Бо Сталіну закортіло влаштувати ще одне урочисте підписання того, що вже було підписано (це як друга шлюбна ніч на біс для самодура батька нареченого, бо він спізнився на першу справжню і вимагає щоб повторили для нього), у присутності маси журналістів, фото і кінокамер у Берліні ввечорі 8-го.
А коли з Кремля дали команду радянському народу, що вже можна святкувати свою, окрему від решти світу перемогу Колими над Бухенвальдом, бо забаганку Сталіна виконано і другий дубль того що відбулося 7-го ще раз, у більш пристойних декораціях, з ліпшим освітленням і парадними мундирами на присутніх вдало відзнято 8-го, в Москві вже було 9-те травня.
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10207478800206289&set=a.10204391756032114&type=3&theater

Tags: правду говорить легко и приятно, історичні дослідження
Subscribe
promo bitter_onion март 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments