luk_aa (luk_aa) wrote in bitter_onion,
luk_aa
luk_aa
bitter_onion

Російських журналістів за брехню виганяють вже навіть з Беларусі

У середу на Першому каналі РФ вийшов сюжет з білоруських Столбців, в якому заявлялося про "різке погіршення ситуації з коронавірусів" в Білорусі. У сюжеті також зазначалося що "офіційна статистика у місцевих жителів не викликає довіри", в якості ілюстрації журналісти зняли панорамну картину місцевого кладовища (браво, Карл! - високі журналістські стандарти, як завжди у Першого аналу)

Про позбавлення акредитації знімальної групи Першого каналу повідомив телеканал "Білорусь-1", заявивши, що причиною став сюжет про ситуацію з епідемією коронавирусу в республіці, що містить "фейкову інформацію".

"Сьогодні за законом МЗС Білорусі позбавлено акредитації знімальну групу Першого каналу з попередженням: готові і на більш жорсткі заходи".
Цікаво - на які? Було б гарно їх обмазати дьогте та виваляти у пір'ї

Власне помийна яма

Subscribe

Recent Posts from This Community

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment