luk_aa (luk_aa) wrote in bitter_onion,
luk_aa
luk_aa
bitter_onion

Вбивцю московських попів зобразили на стіні храму МО РФ.

У Міноборони Росії пояснили зображення Сталіна в храмі збройних сил: «він повернув релігію». Заступник міністра заявив, що Сталін «повернув релігію», а критика через появу його зображення в храмі йде від «якихось панів із-за бугра».

«Йосиф Віссаріонович – це наш верховний головнокомандувач, голова Ради народних комісарів. Він на собі виніс весь тягар війни, ухвалював найвідповідальніші рішення. Та й релігію взагалі-то повернув. Чому ми повинні його соромитися?»

Частина представників РПЦ висловилася проти зображення Сталіна в споруджуваному храмі. На думку глави синодального відділу РПЦ із взаємин церкви з суспільством і ЗМІ Володимира Легойди, «зображення Сталіна в храмі бути не повинно», бо «з його ім'ям пов'язані багато бід у житті людей, які неможливо викреслити з історії».

За підрахунками історика Дмитра Поспеловського, за десятиліття (1931-1941 роки) в православ'ї було заарештовано або розстріляно від 80 до 85% священників РПЦ.Тобто, чим більше ти вбєш московських попів, тим більше тебе вшанує московська церква, чи не так?

Tags: Россия, Скрѣпьі і Духовность, духовность и скрепы, ликбез для поцреотов, рашкескоропизда
Subscribe
Buy for 50 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 5 comments