luk_aa (luk_aa) wrote in bitter_onion,
luk_aa
luk_aa
bitter_onion

Заклик до німецької поліції щодо зупинення залдостанівських орків

Demokratischer Morgenstern Berlin -
Демократичний Моргенштерн Берлін
22 год ·

Ревіння мотоцикла, крики «Дєдивоєвалі!» та зображення підгорілого вовка на спині – саме так руський мір крокує Європою. Щорічно організація «Ночные волки» (далі «НВ») проводить мотопробіг від Москви до Берліну через Білорусь, Польщу, Словаччину, Словенію, Чехію та Німеччину, щоб заспокоїти своє весняне загострення до дев’ятого травня. Терапевтичні заходи включають в себе розмахування прапором СРСР, напинання на себе георгіївських стрічок та розповсюдження гасел «За Родину – за Сталина!», «Где мы – там Россия».

«Хіба це не чергові совкодрочєри? - спитаєте ви, - Нащо приділяти їм стільки уваги?» На жаль ні, ця організація є одним з найуспішніших проектів Путіна з поширення ідеї «руського міра», і ми розкажемо вам, чому з нею так важливо боротись.
«НВ» - це мотоклуб, існуючий ще з 90-х, ідеологія якого складається з боготворіння Путіна та його політики, російського націоналізму, розповсюдження ідеї «Великої Росії», протистояння демократії та західній культурі, підтримки «Русской Православной Церкви», гомофобії тощо.

Учасники цієї організації не тільки підтримують анексію Криму, але й розказували про «фашистський Майдан» та «загрозу НАТО» ще в 2012 році на одному зі своїх щорічних байк-шоу, що проходять в Севастополі ще з 2009 року, тобто ще до анексії півострова. А також брали участь в анексії Криму в складі одного з «отрядов самообороны Крыма» в 2014 році, у лідера організації «Хірурга» навіть є медаль «За возвращение Крыма». До сьогоднішнього дня у Криму щорічно відбувається ними ж організований байкерський фестиваль, на який учасники звичайно потрапляють не через український кордон, а нелегально через Росію. Тут варто додати, що у байк-шоу 2014 року є сцена присвячена українцям, цитата :
«Каскадеры, музыканты, актеры начали постановку с мирной жизни простых украинцев: дворик, где матери прогуливаются с колясками, цветущие деревья, играющие дети... И вдруг идиллию мирской жизни прерывает... Майдан. В черных масках люди с зажженными факелами бьют сотрудников Беркута, которые прикрываются щитами. При этом «майдановцы» выстраиваются в символ фашизма - знак свастики. Так, судя по элементам шоу, видели картину происходящего на Украине российские байкеры. С этого, - считают организаторы, - и началась война.»

Не знаю, що вражає більше: постановка, вавка в голові організаторів чи те, як це серйозно передають російські ЗМІ. Якщо ми вже дійшли до теми Майдану, то ці бідолахи так боялися, що «фашистський майдан» з’явиться і в Росії, що завчасно на нього відреагували, створивши організацію «Антимайдан» проти ще неіснуючого Майдану в Росії.
Деякі з них були перелякані не тільки за Росію, а і за «русскоговорящее население», тож полягли спати в українську землю на Донбасі. За даними канадської розвідки, як мінімум троє нічних вовків загинули, близько сорока були помічені серед терористів. До того ж, є окремий відділок «НВ Донбасс», свою чорно-синьо-червону ганчірку вони возять по всій Європі.

Ми ще перерахували не всі аспекти їх кримінальної діяльності. Все ж, тим, що чи не найбільше лякає суворих, лютих вовків, які в цирку не виступають, є геї («злосні пєдєрасти») . Їх вони бояться настільки, що голова «НВ» у Чечні, він же голова Чеченської Республіки, Рамзан Кадиров, у 2017 році зробив масову зачистку: затримував, катував та вбивав людей з нетрадиційною орієнтацією, щоб потім казати, що їх в Чечні немає. Окрім цього, сам голова «НВ» вважає, що усюди треба проводити зачистки:
«В рамках своей организации мы запрещаем идеологию разврата, у нас этого нет. И хотелось бы, чтобы с нас брали пример. Надо провести чистку рядов. Зачем пускать к себе геев? То, что гомосексуалисты принимают участие в фестивале Harley Days, для меня шок, очень неприятно и отвратительно.»
І несе таку думку в Європу, розказуючи всім, що вони живуть не правильно. До того ж, у Європі неправильно не тільки це, на думку «НВ». Найбільшою помилкою є демократія, через яку, на думку Алєксандра «Хірурга» Залдостанова (голови організації):
«Німеччина вже має відчувати запах пекла.»

На його ж думку, Ангела Меркель є всього лише маріонеткою США, також він вважає, що Німеччина не є вільною країною, та в Росії жити набагато вільніше (The what???).

Поступово закрадається питання, де «НВ» бере гроші. Фінансується ця організація з державного бюджету Росії. У 2013-14 роках сума виданих їм грошей становила близько 41 мільйону рублів, в 2015 – 56 мільйонів, з додатковими 267 гектарами землі в Севастополі.

Окрім самого Путіна, їх підтримують Міністерство оборони Росії, РПЦ а також, що стосується Європи, посольства та МЗС Росії. У багатьох країнах існують або відділки «НВ», або клуби-партнери, які пропагують ідеї «НВ» на місцях.

А тепер уявіть, що ви мешканець Європи, та бачите байкерів, які просто прийшли вшанувати «пам’ять своїх дідів» та «перемогу над фашизмом». Тоді вам цей шабаш здався б невинним та навіть почесним.

Саме через підтримку від російської влади та незнання громадян ці кримінали маршують Європою, при тому ж світять атрибутикою СРСР, ЛДНР, розповсюджують ідею «Руського міра» та «Великої Росії», критикують європейські цінності та малюють картину усміхненого старшого брата.

На щастя, через пандемію цьогорічний мотопробіг було перенесено на серпень-вересень. Але «Ночные волки» вирішили передати на 9 травня до Берліну «Знамя Победы» та походити з ним містом. Навіть під час епідемії машина російської пропаганди не зупиняється ні на хвилину.

Саме тому, нам потрібна ваша допомога в боротьбі з трупом Совєцького Союзу. Поширюйте цей пост та лист до поліції від Демократичного Моргенштерну .

«Руський мир» має бути зупинений. І тільки разом ми можемо це зробити.

Ваш Демократичний Моргенштерн
Tags: кацапам - кацапово, терроризм
Subscribe

 • Латинка

  Данілов – за перехід України на латинку та обов'язкове вивчення англійської Я за, я вважаю, що це буде одна з фундаментальних речей, що нам треба…

 • А сексом без прививки пока еще заниматься можно?!

  В связи с указом о «режиме повышенной готовности» в Нижегородской области вводятся новые ограничения, связанные с пандемией. Как сообщается на…

 • Ітогі падведьом. По Ковіду.

  Все що ми говорили 18.4.2019 року підтверджено. Вперше Стєпашка не сбрехав. Біля львівської Клінічної лікарні швидкої зафотографували…

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 13 comments

 • Латинка

  Данілов – за перехід України на латинку та обов'язкове вивчення англійської Я за, я вважаю, що це буде одна з фундаментальних речей, що нам треба…

 • А сексом без прививки пока еще заниматься можно?!

  В связи с указом о «режиме повышенной готовности» в Нижегородской области вводятся новые ограничения, связанные с пандемией. Как сообщается на…

 • Ітогі падведьом. По Ковіду.

  Все що ми говорили 18.4.2019 року підтверджено. Вперше Стєпашка не сбрехав. Біля львівської Клінічної лікарні швидкої зафотографували…