Где Онуфрий? Чувака никто не видел уже более 2 недель

На третій тиждень після Великодня, на Facebook-сторінці Чернівецько-Буковинської єпархії, яку до призначення Предстоятем очолював Онуфрій, опублікували його проповідь про жон-мироносиць.

Проте це минулорічне відео, показане в ефірі телеканалу “Інтер” (11 травня 2019)  у програмі “Слово Предстоятеля”, передає Cerkvarium.

Це викликало питання, а що сталось?

Останній раз очільник Московського патріархату в Україні митрополит Онуфрій з’явився на публіці 14 квітня, коли він привітав вірян зі Страсною седмицею. Фотографій чи відео з Великоднього богослужіння 18-19 квітня так і не було оприлюднено, лише розповсюджено офіційне привітання, яке невідомо коли було записано.

Перед тим низка ЗМІ оприлюднила інформацію, що митрополит Онуфрій та митрополит Антоній госпіталізовані у Центр Серця Бориса Тодурова, у спеціальні т.з. “бокси Новінського”, з підозрою на коронавірус. Відтоді митрополит Онуфрій не з’являвся на публіці.  Сам Новінський повідомив, що в нього підтверджено коронавірус.

Нещодавно також було оприлюднено відео з промовою митрополита Павла, намісника Києво-Печерської лаври, зняте начебто після його виписки з Олександрівської лікарні. Дату запису цього відео теж встановити неможливо. На ньому митрополит Павло у зеленому облачені, яке традиційно не використовується ані на Страсному, ані на Світлому тижні. Ймовірно, відео було записано на Вербну неділю (12 квітня), тобто завчасно, але оприлюднено пізніше (20 квітня).

Коли в УПЦ МП постійно приховують суспільно значущу інформацію щодо своїх захворілих, постає питання – а куди подівся сам предстоятель цієї церкви? Який стан його здоров’я? Чи здатен він керувати церквою? Якщо не здатен – то хто керує УПЦ МП і на якій канонічній підставі? На жаль, поки що ані громадськість, ані віряни цієї церкви не мають відповідей на ці запитання.

promo bitter_onion march 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…

Error

Comments allowed for members only

Anonymous comments are disabled in this journal

default userpic

Your reply will be screened

Your IP address will be recorded