Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Тоталітарний режим завжди збочений на сексі

Депутат від ЗаЖопи Волошин вніс до Ради законопроект про встановлення кримінальної відповідальності за публічну пропаганду відмови від народження, «чайлдфрі», а також «позашлюбних і протиприродних статевих відносин та розпусти».

Як вніс, так і винесе, це не вперше.

Але тут би хотілося залізти на табуретку і виразно, з інтонацією, звернутися до дітей, які йдуть за нами. За нами, кого совок зачепив тільки краєчком, тільки передбанником концтабору, якими були садочки і школа, тільки поносними х/б колготами і холодною водою у шкільному туалеті, якою завучка змивала помаду з дівчаток. І цього, у принципі, вистачило, щоб зненавидіти на все життя. І щоб все життя гребтися руками і ногами, як укушені, тільки подалі від совка.

Я не звертаюся до тих, хто йшов перед нами, до старших людей, бо там все складно. Все таки тривалість перебування у зоні має значення, і для багатьох шкода виявилася непоправною. Я хочу сказати молодим, тим, хто розвісивши вуха, слухає про «морозиво по 20» і про «безплатні квартири всім».

Діти, тоталітарний режим завжди збочений на сексі. Вони завжди – завжди – залізуть вам у труси.

Вони писатимуть методички про частоту і тривалість статевого акту, і знайдуть спосіб перевірити.

Вони слідкуватимуть, щоб ваші руки були над ковдрою. Вони розпишуть вам, коли і скільки зачинати і народжувати, і у якій позі.

Вони заборонять аборти, позашлюбний секс, секс без зобов’язань, секс без контрацепції, вони заборонять сам секс, вони навчать вас соромитися свого тіла і вішатись від невинного поцілунку тільки тому, що кожна заборона – це вікно можливостей. Це пляшка з горлечком, яка дає безмежні можливості тому, хто контролює це горлечко і видає талончики на допуск.

Совок – імпотент, і тому отримує насолоду виключно збоченим шляхом. Це вуаєрист, це третій зайвий у вашому ліжку. Що б там не казали, совок чудово розуміє різницю між публічним і приватним та всіма силами, не зупиняючись, довбить саме у приватне, руйнуючи ваші кордони.

Тому моя вам дружня порада.
Чуєте про кримінальну відповідальність за «розпусту» – стріляйте на звук.
І не думайте, що вас мине чаша сія, що цього не може бути, просто тому, що не може бути.
Діти, у вашій Раді сидить депутат Волошин, тому не зарікайтесь.

Плакат СРСР, 1922 р.


https://tverezo.info/post/115736

Tags: дебилы блядь..., законодавство
Subscribe

Posts from This Сommunity “дебилы блядь...” Tag

 • Латинка

  Данілов – за перехід України на латинку та обов'язкове вивчення англійської Я за, я вважаю, що це буде одна з фундаментальних речей, що нам треба…

 • А сексом без прививки пока еще заниматься можно?!

  В связи с указом о «режиме повышенной готовности» в Нижегородской области вводятся новые ограничения, связанные с пандемией. Как сообщается на…

 • Одрукувався вусмерть

  Хірасє «помилка набору» в Охвісу Потерпілого. Facebook post…

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 4 comments