Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Влада відмовилася від призначення Саакашвілі віцепрем'єром із реформ

В інформаційному просторі з’явилися повідомлення про те, що представники влади відмовилися від ідеї призначення колишнього президента Грузії і екс-голови Одеської ОДА Міхеіла Саакашвілі віце-прем'єр-міністром з питань реформ.

Журналіст Юрій Бутусов повідомив, що Кабінет міністрів відкликав із Верховної Ради подання на призначення Саакашвілі. Колишній народний депутат, член наглядової ради Укрзалізниці Сергій Лещенко зазначає, що таке подання навіть не було зареєстроване в парламенті, тому «відкликати немає чого». Народний депутат від фракції Слуга народу Ольга Василевська-Смаглюк підтверджує цю інформацію. А за даними агентства Інтерфакс-Україна, Кабмін навіть цього тижня не подасть на розгляд Ради кандидатуру Саакашвілі.

У Facebook Бутусов написав, що призначення Саакашвілі у фракції Слуга народу заблоковане.

«Гучна історія з призначенням Саакашвілі завершилася тихим „зливом“ — призначення заблоковане і незрозуміло, чи відбудеться взагалі», — зазначив Бутусов.
nv.ua


Чекаємо:
Tags: Зеленский/Слуга Народа, Саакашвили
Subscribe

promo bitter_onion март 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 3 comments