Те що при владі відверті мародери - вже нікого не дивує
Те що при владі відверті мародери - вже нікого не дивує. Але те що ці люди не мають ні моралі, ні відчуття закону, ні елементарного розуміння ситуації - ще більший факт.
Сумнозвісний нардеп СН Тищенко НЕ закрив свій ресторан «Велюр». Туди приїжджають десятки віпів, не зважаючи на карантин.
І поки десятки тисяч закладів та підприємців закриваються назавжди або втрачають практично всі свої кошти, поки мільйони людей стають безробітними - владні мародери наживаються на карантині.
Для всі карантин, а для окремих «осіб» а-ля Тищенка - закони не писані.
Це мабуть і є «кінець епохи бідності». Для своїх. Так же казав Зеленський рік назад у своїх «роликах»?
