Те що при владі відверті мародери - вже нікого не дивує

Те що при владі відверті мародери - вже нікого не дивує. Але те що ці люди не мають ні моралі, ні відчуття закону, ні елементарного розуміння ситуації - ще більший факт.

Сумнозвісний нардеп СН Тищенко НЕ закрив свій ресторан «Велюр». Туди приїжджають десятки віпів, не зважаючи на карантин.

І поки десятки тисяч закладів та підприємців закриваються назавжди або втрачають практично всі свої кошти, поки мільйони людей стають безробітними - владні мародери наживаються на карантині.

Для всі карантин, а для окремих «осіб» а-ля Тищенка - закони не писані.

Це мабуть і є «кінець епохи бідності». Для своїх. Так же казав Зеленський рік назад у своїх «роликах»?

Андрій Смолій

promo bitter_onion march 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…