Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

У серпні підсумки року реального правління Зеленського будуть ще більш приголомшливими і трагічними

Віталій Портников заявив, що підсумки першого року перебування Володимира Зеленського на президентській посаді слід підбивати не у квітні, а у серпні, коли він отримав парламентську монобільшість.


Про це Портников заявив у програмі "Суботній політклуб" на Еспресо.TV.

"Мені дивно, що людина говорить про рік свого правління, хоча рік вона нічим не керує. Рік тому був другий тур президентських виборів, у якому переміг Зеленський. До парламентських виборів він ніяких рішень не ухвалював. Він перебував у конфронтації з тим складом Верховної Ради, який настирливо обстоював державні інтереси країни. Потім вже було обрано новий парламент, в якому було створено монобільшість і він лише 29 серпня сформував уряд Гончарука, діяльність якого призвела до стрімкого падіння української економіки і до тієї карколомної кризи, яку ми починаємо переживати навіть не у зв'язку з коронавірусом", - сказав Портников.

За його словами, Зеленський реально керує країною із серпня 2019 року.

"Зеленський реально керує країною із серпня 2019 року, а зовсім не з квітня 2019 року. Я думаю, що коли ми будемо підводити результати його діяльності в серпні, вони будуть ще більш приголомшливими і трагічними для його співвітчизників, ніж те що ми спостерігаємо сьогодні. Треба готуватися до краху в серпні, тому що рік такого правління може призвести до абсолютно невиліковних проблем в житті нашої держави та суспільства", - попередив Портников.

Він висловив сподівання, що Україна за цей рік хоча б не втратить державність.

"Я дуже сподіваюся, що за цей рік ми не втратимо саму державність, але вона буде у понівеченому, хворому стані. Якщо ми вже це маємо за дев'ять місяців. Коли українці втрачають роботу, коли грошей немає в бюджеті, коли не вдається вирішити питання з війною, але йдуть на компроміси з Росією, коли змінюється уряд і об людей, яких Зеленський вважав технократами, просто витирають ноги, таку країну ми зараз маємо. Уявіть собі, яку ми матимемо наприкінці літа", - сказав Портников.

espreso.tvЗИ Дивно, а від Пороха чекали за декілька годин перемоги, хоча після його слів кацапи почали обстріли з "Градів" а вводити войска на схід України. І не було в Пороха монобільшості.

Чи значить це, що Портников натякає на шизофренію зелебобні?

Tags: Зеленский/Слуга Народа, Україна, виздобули, думка, ітогі падведьом
Subscribe

Recent Posts from This Community

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 4 comments

Bestzinovius

April 26 2020, 18:13:03 UTC 1 year ago

 • New comment
А як Портніков ритмічно вдихав і видихав, коли стверджував, що мовляв нічого страшного не станеться, якщо Шмаркатого віберут президентом?