Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Про бубославів

Десь так і є. Вся та наша вата, яка вибрала Шмарклю, все розуміє. Але та, не визнає.

М-дя... Тобто, вони також розуміли масштаби звіздецю, тільки не хотіли визнати, що саме накоїли

1 Year Ago
See Your Memorieschevron-right

Оксана Хвиля April 23, 2019 ·
Другий день дуже дивне відчуття.... Спробувала сформулювати. Дивіться, коли ми виграли вибори у 2004-му, ми не ходили за блакитними, нічого їм не доводили, не намагалися нічого пояснити. Аналогічно, коли переміг Майдан, ми не ходили за ватою, не нили, і не просилися в друзі. Коли вибрали Пороха, ми нічого не пояснювали шанувальникам допи і гєпи.
А зараз зільониє, які пермогли, здавалося б, з розгромним рахунком, бігають за нами, зазирають в очі, хто вимагає дружити, хто пояснює свою позицію, хто закликає допомогти новій команді, віпи, типу Наєма, вже відхрещуються. Хто ображається, і вимагає зняти корону, у кого підгорає від акції на Банковій.... Лол што? Ей, ви перемогли! Навіщо вам наша думка? Чого вас так непокоїть, що скажемо про вас ми, марґінальна меншість? Вперед, робіть реформи, вигравайте парламенські, чому ви за нами бігаєте по всьому фейсбучку?
І ще, здається, є такі, хто розгубився від відкриття, що ми справжні. Вони були певні, що ми проплачені і на роботі, а наш флешмоб і акція на Банковій порвала шаблон.

https://www.facebook.com/xunmeya/posts/2635750340034313
Tags: вата, зебилы
Subscribe

promo bitter_onion march 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment