Systemhalted (systemhalted) wrote in bitter_onion,
Systemhalted
systemhalted
bitter_onion

АРМІЯ БЕЗ СТАТІ

Канадська армія заборонила всім своїм працівникам вживати слова, які вказують на стать іншого службовця. Інформацію з документами про нововведення на днях злив консервативний політичний оглядач Аарон Ган [1].
В них ідеться про те, що службовцям заборонено вживати "він" або "вона" - треба натомість використовувати безстатеві займенники.
Як висловлюються в канадській армії, "дані зміни, що позбавляють людину ідентичності, яка базується на статі, покликані посприяти гендерній різноманітності та інклюзивності".
Смішно, але канадське керівництво лише робить вигляд, ніби стать військового для них не має значення, адже в армії Канади є квоти на жінок та кольорові меншини [2]. Тут вони "чомусь" доволі чітко розрізняють "він" та "вона")

Очевидно, що подібні реформи аж ніяк не підвищують боєздатність будь-якої армії. У таких дій є два наслідки: 1) пропаганда ліберальних цінностей за допомогою силових структур; 2) зведення до нуля будь-якої можливої нелояльності армії до ліберальних перетворень. Другий пункт є дійсно важливим для західних урядів, адже так чи інакше армія історично це патріархальний ієрархічний інститут, де педалюється сила, хоробрість та мужність, а не толерастія.
Наш телеграм-канал: https://t.me/zentropa_ukraine
Джерело:
[1] https://thepostmillennial.com/canadian-armed-forces-requires-all-personnel-to-stop-using-gendered-pronouns
[2] https://nationalpost.com/news/canada/the-canadian-forces-jobs-where-only-women-need-apply
#зентропа_новини@zentropa_ukr

важливо: не показуйте цього зе команді - можуть взяти на озброєння!
Subscribe

promo bitter_onion март 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment