Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Благую вєсть приніс я вам! 😎🚬

Згідно з даними центру AP-HP, що об'єднує лікарні Парижа і столичного регіону, серед 11 тисяч госпіталізованих c COVID-19 пацієнтів виявилося лише 8,5% курців. Це вкрай низький показник, враховуючи, що у Франції щодня курить більше чверті населення - 25,4%. Статистику публікують 22 квітня французькі видання Le Monde і Le Point.
За даними AP-HP, нікотин, ймовірно, стримує поширення вірусу в клітинах організму.

Ще одне дослідження провели лікарі з найбільшою паризької університетської лікарні Пітьє-Сальпетрієр. Вони з'ясували число курців серед 343 госпіталізованих і 139 амбулаторних пацієнтів. Виявилося, що серед пацієнтів, що потрапили в лікарню, чий середній вік становить 65 років, лише 4,4% курять постійно. Серед амбулаторних пацієнтів (середній вік - 44 роки) щодня курять тільки 5,3%.
«Серед тих, що заразилися COVID-19 приблизно на 80% менше курців, ніж серед населення в цілому, якщо розглядати людей тієї ж статі і віку», - цитує Le Point професора з Пітьє-Сальпетрієр Захіра Амуру (Zahir Amourа).

«Наше дослідження наводить на думку, що ймовірність зараження з сильно вираженими симптомами у курців набагато нижче, ніж у решти населення», - зазначають автори дослідження.

Раніше аналогічне дослідження китайських вчених було опубліковане в New England Journal of Medicine. З тисячі осіб, заражених коронавірусів, курцями виявилися лише 12,6%, при тому, що в Китаї налічується ще більше курців, ніж у Франції - 28% від загального числа жителів країни.

https://www.lemonde.fr/planete/article/2020/04/22/coronavirus-une-proportion-reduite-de-fumeurs-parmi-les-malades_6037365_3244.html

via Olexandr LozovyiTags: коронавірус, медицина/здоровье
Subscribe

Recent Posts from This Community

promo bitter_onion march 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 19 comments

Recent Posts from This Community