Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Дякую дуже дякую

Багато лікарів інфекціоністів замість надбавки отримали меншу зарплату в квітні. В той же час кількість лікарів хворих на COVID перейшла 1000 осіб


Багато лікарів отримали в квітні зарплати менші ніж до того. Ми з обережністю віднеслись до цієї інформації, оскільки багато ЗМІ в погоні за рейтингами люблять перебільшувати та перекручувати інформацію.

На жаль, в даному випадку це дійсно правда.

 зарплата медиків зарплата медиків

 зарплата медиків зарплата медиківПопри дофінансування МОЗ, попри складні умови праці та велику ймовірність захворіти на коронавірус (в Україні понад 1000 медиків хворіють наCOVID) медпрацівників надалі продовжують принижувати, саме принижувати, оскільки зарплату в 3-7 тисяч гривень для людей, які боряться за життя, навчаються 7-11 років – це пряме приниження.

До чого спонукає лікарів наша держава?

Нашим лікарям, які поїхали в Італію допомагати у боротьбі ізCOVID платять по 300 євро на добу. США вже дозволили в пришвидшеному темпі надавати робочі візи медпрацівникам. Багато розвинених країн розпочали боротьбу за медиків з інших країн, оскільки загроза коронавірусу не зникає, а лікувати комусь потрібно.

Наскільки б не були наші медики патріотично налаштовані, проте їм потрібно годувати сім'ї, навчати дітей та якось добиратись о роботи. Держава ставить їх перед двома виборами – корупцією та звільненням.

В той час, як керівник Украпошти, НАК «Нафтогаз», «Держспирту» отримують захмарні зарплати, коли члени Кабміну отримубть премії в розмірі кількасот тисяч гривень таке низьке оплачування роботи медиків – це злочин!

nasha.com.ua

Tags: Бубочка, Україна, а я ведь говорил, виздобули, коронавірус, медицина/здоровье
Subscribe

promo bitter_onion март 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment