Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Що зробив за рік президент Зеленський? Він зняв про себе фільм...

Вибачайте, але в мене просто шок. Ви розумієте, підсумком роботи на посаді президенту у Зеленського стає - ФІЛЬМ про себе! Це просто якесь знущання з українців.
Нагадаю, серед усіх обіцянок Зеленського через рік повністю виконана тільки одна - створений нашим коштом російськомовний телеканал "Дом". Для якого закуповується за бюджетні гроші продукція "Кварталу 95".
І ось маємо - падіння економіки замість зростаючий ще ДО карантину. 300 млрд гривень діра у бюджеті. Затримка зарплат лікарів, вчителів та іншим бюджетникам під час пандемії. Зупинена вся вугільна галузь та 90 тисяч шахтарів без роботи - та інше...
І тут Офіс Зеленського яким керує Єрмак, що торгує посадами та краде мільярдами (Єрмак та посадовці податкової вкрали у держави 25 млрд. гривень - документи від депутата СН) - розповідає що Зеленський зробив про себе кіно.
(ц)

Тези Бубрчкіного фільма:


Tags: Бубочка, Зеленский/Слуга Народа, а я ведь говорил, пропаганда, ітогі падведьом
Subscribe

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments