Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Користуючись нагодою

Хочу нагадати про шкоду попкорна. Точніше, про шкоди:
- зневоднення організму. Добавки у вигляді солі-цукру-ароматизаторів викликають сильну спрагу і призводять до порушення водного балансу;
- попкорн забезпечує додаткове навантаження на підшлункову залозу;
- попкорн готують на олії, в якій накопичуються канцерогени і трансжири, які викликають онкологічні захворювання і проблеми з легенями.

Отже, найближчими днями ми побачимо чудеса словесної акробатики Карлсона, як він буде вилизувати своїх ворогів Каломойшу і Рюкзакова, протидіяти прокацапському Бубачкє та воювати з баригами з МОЗУ.


https://www.youtube.com/watch?v=xbyX32QkF04


Від себе додадам, то тупому наріду потрібне щеплення, і видно, що -Каломойського-Бубачки-Мертвечука мало. І отут Карлсон може бути сілвер баллетом (універсальною пігулкою).
Бо тільки він може забезпечити повну беззмістовність і максимальний популізм. Тільки він може ще раз обісратисьтак, що навіть довбонутий Калотун чи тупа Марпля зрозуміють те, що популізм Шмарклі то лише за командою Пуйла, здійснити то не можливо.
Тільки Чєбурєкашвілі може натриндіти максимально солодкої брехні, яка так подобається єбанутому наріду, і зробити повну фігню. Ну так, погано буде не лише тупій хіхлятині, про яку я тільки що згадав, але й українцям.

Але інших варіантів нема, нажаль. Або я їх наразі не бачу.
Tags: Саакашвили, Україна, виздобули, думка, навіяло, політика, ітогі падведьом
Subscribe

promo bitter_onion март 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments