Systemhalted (systemhalted) wrote in bitter_onion,
Systemhalted
systemhalted
bitter_onion

ПСИХЛІКАРНЯ ЗА КРИТИКУ КАРАНТИННОГО ТОТАЛІТАРИЗМУ

Zentropa Ukraine, [22.04.20 15:03]
В Європі і Америці протести проти тоталітарних карантинних заходів стають все популярнішими. Днями тисячі людей виходили з акціями протесту в багатьох західних країнах. Звісно, це не є припустимим для лібералів, тож, наприклад, Фейсбук оголосив (https://www.vice.com/en_us/article/5dmx85/facebook-will-ban-coronavirus-protests-that-defy-government-guidance-on-distancing), що буде банити пости і групи, що закликають до протестів. А німецька влада пішла ще далі і вирішила згадати перевірені методи США та СРСР часів Холодної війни: кидати в психлікарню за критику владної політики.
В Німеччині відомого адвоката затримали та відправили до психлікарні (https://www.globalresearch.ca/german-lawyer-sent-psych-ward-organizing-protest-against-covid-19-lockdown/5709685) за активну критику карантину. За словами адвоката Біте Багнер, у психлікарні її регулярно били та принижували.
Все почалося 3 квітня. Тоді Біте Багнер у ЗМІ опублікувала звернення з різкою критикою та експертним розбором (https://www.ukcolumn.org/article/coronavirus-lockdown-german-lawyer-detained-opposition) карантинних мір у Німеччині.
"Це нагле, антиконституційне порушення фундаментальних прав безпрецедентної кількості громадян. Довготривалі обмеження на вихід із власного дому та спілкування з іншими людьми, які базуються на дискредитованих багатьма експертами історіях про велику кількість смертей від коронавірусу, і тотальне закриття бізнесу та магазинів без будь-яких доказів що вони представляють хоча б якийсь ризик - це абсолютно незаконно".
Вона потім закликали німців влаштувати протести на Великдень.
Вже 13 квітня, вона у стані сильної паніки подзвонила своїй сестрі та розповіла, що за нею на дорозі слідкувала невідома машина. Потім приїхала поліція, повалила на землю, після чого її повезли до психлікарні.
"До мене там ставилися так, як до терориста. Я попросила, щоб з мене зняли наручники - але натомість, мене ще раз повалили на землю. Мене примусили спати на холодній підлозі у психлікарні з максимальною охороною. Не було ні туалету, ні раковини. Щоправда, мені давали пити воду".
Стаття, за якою інкримінують Багнер - "підбурювання". Як висловився адвокат репресованої:
"Багнер - це всього лише одна з більше 50 відомих експертів, які критикують загальнонаціональний карантин. Якщо критично налаштованих до державної політики адвокатів можуть так залякувати, то ця країна дійсно близька до свого кінця".
Дуже цікаво, до речі, що в даної німецької дисидентки - дуже популярний канал у Телеграмі, який за відвідуваністю може конкурувати з найпопулярнішими каналами в Україні: деякі її пости мають майже 70 000 переглядів: t.me/rechtsanwaeltin_beate_bahner. Це певне нагадування, чому в Україні та світі ЗМІ та "блогери" (тм) все більше атакують даний сервіс, в унісоні переконуючи українців сидіти лише в Фейсбуці, де незручні пости миттєво видаляються.
Subscribe

promo bitter_onion march 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment