Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Петро Порошенко: Єврокомісія ухвалила рішення виділити Україні макрофінансову допомогу

Платні свідєтєлі Пуйла-Каломойші-Зєлєнского-Сцакашвілі (усі ті Трімци-Калотуни-Фрізбі-Шмарплі-Тягнибоки-Тайлери) пишуть в каментах про зраду Порошенка, а от в реальності...

Європейська Комісія невдовзі оголосить рішення про виділення макрофінансової допомоги Україні. Її розмір може перевищити мільярд євро. Про це на своїй сторінці повідомив п’ятий Президент, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко.

«Гарна новина від моїх друзів в Брюсселі. Зовсім скоро Європейська Комісія оголосить рішення про виділення макрофінансової допомоги у розмірі 3 млрд євро десятьом країнам-партнерам для подолання наслідків епідемії коронавірусу. При цьому, планується, що Україна може отримати понад 1 млрд євро», – зазначив Порошенко.

«Це потужний вияв солідарності та підтримки нашої держави з боку Євросоюзу, ознака високої довіри та поваги, які розбудовувалися крок за кроком протягом попередніх років», – переконаний Петро Порошенко.


«Сподіваюсь, що українська влада зможе швидко зняти всі перепони до відновлення співпраці з МВФ і відкрити шлях для отримання цієї потрібної допомоги від наших європейських партнерів», – наголосив п’ятий Президент.

Петро Порошенко також зазначив, що фракція «Європейська Солідарність» вимагає провести цього тижня позачергове засідання Верховної Ради для ухвалення так званого банківського закону.

ДжерелоХєхє... паляться кацапи,які начебто українські :)

Tags: trim-c, агенти Кремля, вата
Subscribe

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments