На Хмельниччині “закрили” монастир РПЦвУ де стався спалах коронавірусу

На Хмельниччині обмежили доступ до Свято-Преображенського жіночого монастиря РПЦвУ (УПЦ МП) в селі Головчинці Летичівського району, де виявили п’ятьох хворих на коронавірусну хворобу.

Про це повідомляє пресслужба Летичівської райдержадміністрації, передає Укрінформ.

“Доступ сторонніх осіб до Свято-Преображенського Головчинецького жіночого монастиря обмежено”, – йдеться у повідомленні.

У межах осередку інфекційної хвороби та прилеглих до осередку територій та вулиць в селі Головчинці проведено дезінфекційні заходи.

У РДА запевнили, що коло контактних осіб встановлено, наразі вони перебувають в режимі самоізоляції з дотриманням всіх карантинних вимог. Постійно здійснюється моніторинг стану здоров’я осіб з підозрою на каронавірусну інфекцію. Мобільною медичною бригадою у осіб з кола контактних здійснено збір біологічного матеріалу та направлено на дослідження до ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України».

Станом на 21 квітня Хмельницьким лабораторним центром виявлено 5 випадків коронавірусу у Свято-Преображенському жіночому монастирі в селі Головчинці. Інфіковані три монахині, священник і послушник. Дві особи госпіталізовано до Хмельницької інфекційної лікарні, три перебувають на амбулаторному лікуванні за місцем перебування.

promo bitter_onion март 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…

Error

Comments allowed for members only

Anonymous comments are disabled in this journal

default userpic

Your reply will be screened

Your IP address will be recorded