Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Швеція та Бубостан

"З європейських країн особливим на фоні інших країн став досвід Швеції. Якщо коротко, у країні фактично не було запроваджено суворих обмежувальних заходів, дозволене пересування людей вулицями, працює громадський транспорт та заклади харчування, а діти відвідують дитячі садки і школи.

Станом на сьогодні кількість випадків у Швеції складає майже 14 тисяч і трохи більше ніж 1500 смертей (http://bit.ly/2OHnKcs), що значно менше у порівнянні з країнами, які ввели жорсткіші заходи. Чому?

Насамперед, Швецію вирізняє дуже високий рівень довіри громадян до державних інституцій, що означає дослухання до рекомендацій уряду та їхнє виконання, а також високий рівень відповідальності громадян перед суспільством."

https://www.facebook.com/ulanasuprun/photos/a.1764564323828127/2629979387286612/
Tags: Україна, как правильно, коронавірус, медицина/здоровье, суспільство
Subscribe

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments