Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Коронавірусне, 17 квітня

Україна
[+500 хворих, +9 померло. Миття балконів ]

Новини медицини
[З-понад 70 вакцин від коронавірусу, які розробляються у світі, лише 3 готові до клінічних випробовувань на людях.]З огляду на стрімке поширення нового коронавірусу світом, пошуком вакцини займаються провідні всесвітні лабораторії. Якщо зазвичай пошук ліків триває 10-15 років, у цій ситуації фармацевти сподіваються скоротити цей термін до року.

Адже карантин потрібен для зупинення пандемії, але він не зможе подолати хворобу, пише Bloomberg. На 13 квітня у світі розробляються 70 перспективних вакцин від коронавірусу. Однак лише 3 із них готові до клінічних випробовувань.

Гонконзька компанія CanSino Biologics Inc. і Пекінський інститут біотехнологій розробили першу вакцину. 2 інші - за американськими фармацевтами Moderna Inc. та Inovio Pharmaceuticals Inc. відповідно.

Посилання:
https://gazeta.ua/articles/world-life/_z-70-vakcin-vid-koronavirusu-lishe-3-gotovi-do-klinichnih-viprobovuvan/960218

* * *

[Південнокорейські вчені визначили 38 антитіл, які нейтралізують Covid-19</a>. Їх можна використовувати для лікування заражених новим коронавірусом.]Південнокорейські вчені визначили 38 антитіл, які нейтралізують Covid-19. Їх можна використовувати для лікування заражених новим коронавірусом.

Державний Національний інститут охорони здоров'я (NIH) та місцева біофармацевтична фірма виділили нейтралізуючі віруси антитіла з крові людей.
Вже зараз Корейський центр контролю та профілактики захворювань повідомляє про те, що застосування згаданих антитіл на хворих із Covid-19 може дати позитивний результат. Антитіла мають властивості, які можуть ефективно нейтралізувати вірус та допомогти в лікуванні коронавірусної інфекції. "Усі отримані матеріали, особливо 14 із них, показали сильні нейтралізуючі властивості", - йдеться в повідомленні.

Нейтралізуючі антитіла пройдуть ретельне і детальне дослідження, їхню дію також перевірять на тваринах у лабораторних випробуваннях.

Посилання:
https://gazeta.ua/articles/health/_znajshli-38-antitil-yaki-nejtralizuyut-koronavirus-u-krovi-paciyentiv/960149

Tags: Україна, коронавірус, медицина/здоровье, статистика
Subscribe

 • Хуйовий Харків

  До вашої уваги уривки з інтерв'ю з адміном пабліку «Хуёвый Харьков». Харьков действительно хуевый. Ныне покойный Геннадий Адольфович всегда…

 • Об искустве игры в шахматы с голубями

  Всем студентам из Африки сдать хвосты Из анекдота про МГИМО Скоро 1 сентября и пора готовиться к учебе. Пионэры и студиоусы в стрессе будут…

 • Почему русские так невосприимчивы к другим языкам?

  Один уважаемый российский профессор разместил в ленте фото минского дорожного указателя и посетовал, мол, вряд ли смогу выучить белоруский язык. Судя…

promo bitter_onion Березень 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment