Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Коронавірус таки пішов з лабораторії?

Завжди цікаво було спостерігати за тими, хто кричав тут про ефективність боротьби Китаю з коронавірусом.
І тут опаньки, нікада нє било і апять...
Головна ефективність Китаю у приховуванні реальних фактів.
Внєзапно так. Кто би мог подумать???

«Нульовий пацієнт» COVID-19 працював у Вуханському інституті вірусології, каже розвідка США
Зростає впевненість у тому, що COVID-19 виник у лабораторії Вуханського інституту вірусології – але не як біологічна зброя, а внаслідок недбалості китайських науковців, що працювали в програмах виявлення та боротьби з вірусами.

Джерела Fox News в американській розвідці вважають, що первинно вірус таки передався від кажана до людини, і що "нульовий пацієнт" працював у лабораторії Інституту вірусології, а вже від нього вірус потрапив у популяцію населення міста Вухань.

Вуханський інститут вірусології, до речі, створено – спочатку як мікробіологічну лабораторію – за допомоги і французького, й американського урядів.

"Зростаюча впевненість" є наслідком опрацювання як агентурних, так і відкритих документів і доказів, однак вона не є абсолютною.

Абсолютно ж усі джерела сходяться в тому, що китайський уряд запустив безпрецедентну операцію приховування даних та інформації про COVID-19. Це може бути "найдорожчим урядовим прикриттям усіх часів", повідомляє одне з джерел Fox News.

Документи детально описують початкові зусилля стримати розповсюдження епідемії в лабораторії, а потім в місті. Вуханський ринок екзотичних тварин та морепродуктів, з самого початку призначений можливою точкою виникнення вірусу, ніколи не продавав кажанів, і джерела Fox News повідомляють, що версія з ринком була спробою Китаю запобігти звинуваченню лабораторії – паралельно з пропагандистськими зусиллями, спрямованими проти США та Італії.

Співробітники посольства США, повідомила вчора Washington Post, ще в січні 2018 року попереджали про недостатню безпеку в лабораторії Вуханьского інституту вірусології і передали інформацію про те, що вчені там проводять ризиковані дослідження коронавірусу в кажанів. Наявність такої дипломатичної депеші підтвердив держсекретар Майк Помпео.

"Навіть сьогодні я бачу, що китайська влада приховує інформацію, і вважаю, що нам треба більше тиснути на них, щоб вони поділилися нею", – сказав міністр оборони Марк Еспер в інтерв'ю "America's Newsroom".

Таємний рапорт для вищого китайського керівництва констатував факт початку пандемії нового коронавірусу 13 січня. Через шість днів після цього у Вухані в епіцентрі хвороби відбулися масові урочистості за участі десятків тисяч людей; протягом цього часу мільйони китайців відправилися до родинних місцевостей для традиційного святкування Нового року.
https://zbruc.eu/node/97008


China Lab In Focus Of Coronavirus Outbreak

Протягом цих місяців кожен, хто сказав, що новий коронавірус, можливо, вийшов з лабораторії вірусології в Ухані, Китай, автоматично звунувачувався у ксенофобії.

Сьогодні Джошу Рогіну з Washington Post, було показано документи, що датуються 2015 роком, і які показують, як уряд США переймався стандартами безпеки в тій лабораторії в місті Ухана. Вони (уряд США) дуже переживали, що одного дня один із цих експериментів - у тому числі й вивчення коронавіруси кажанів - може стати глобальним кошмаром.

У кращому випадку те, що заявив Рогін допоможе все ж змусити Китай більше співпрацювати зі світом у питанні щодо походження вірусу, щоб розробити кращих ліки і щоб пом'якшити або навітьперемогти повністю смертельний COVID-19.

"...Я не думаю, що це теорія змови. Я думаю, що це законне питання, яке потрібно дослідити і на яке треьа відповісти ", - сказав Рогіну Сяо Ціанг, науковий співробітник Школи інформації в Каліфорнійському університеті в Берклі. "Знання, як саме виник цей вірус, дуже важливо для запобігання подібного в майбутньому".

https://www.forbes.com/sites/kenrapoza/2020/04/14/the-washington-post-goes-rogue-china-lab-in-focus-of-coronavirus-outbreak/

Tags: Китай, коронавірус, медицина/здоровье, правду говорить легко и приятно, расследование
Subscribe

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 9 comments
Так, міг, але для цього не треба бути лаборантом.
Кажани дуже специфічні вурусоносії, у них не виробляються антитіла. вони просто живуть з вірусом як ми з вошами. Ніхто не хоче мати воші, але від них просто так не помирають.
В світі є колонії кажанів, кажанів мільйони і мільйони. Вони мають віруси, задять вірусами, плюються. кусаються, їх їдять і т .д. Тобто на десятки мільойнів кажанів в природі і тисячі їдоків якась лабораторія є одним із центрів де це могло статися з приблизно тією ж ймовірністю як і з кажаном на кухні китайської домогосподарки.
Ну і прикол. У мене дома на горищі кілька років тому жила колонія кажанів, я нараховував їх більше 200 особин.