Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Зеленский виконує накази Кремля погоджуючись на "звільнення" тих, хто не має відношення...

Циркова вистава яку нам влаштовує клоун та його вірний корупціонер Єрмак не має ніякого відношення до обміну полоненими. Про це заявляють українські  патріоти та рідні полонених.

Semen Kabakaev "Рідні українських полонених вимагають зустрічі з Зеленським через те, що на обмін потрапляють люди, які не мають стосунку до війни.

Хочу привідкрити завісу та додати інформацію, яка в нас є. Насправді ні Володимир Зеленський, ні Андрій Єрмак не керують цими процесами, вони виконують вимоги, які їм ставлять з окупованої території, а тим в свою чергу ставлять з Кремля.

Останні обміни, які відбувались, йшли саме за таким сценарієм. З Кремля на окуповані території приходить завдання віддати тих, кого випадково забрали, або хто більш схильний до РФ, додати до них декілька військових та проукраїнських людей, та передати цей список Єрмаку. Коли в офісі намагаються ставити питання, то відповідь дуже жорстка: або так, або взагалі нічого, а якщо не виконаєте, будуть обстріли та ми зайдемо на ті території, на яких ви відвели війська.

Все відбувається виключно за російським сценарієм і виставляти умови або вимоги українська сторона не може.

Такі саме процеси відбуваються і в Мінську, коли туди літає пан Єрмак та інші."

До того ж, комік відкрито підтримує російських пропагандистів і ніколи не говорить про російських окупантів,а тільки про "обмін" з Донецьком та Луганськом. Офис Зеленского открыто внедряет российскую пропаганду в головы украинцев - вместо российских оккупантов говорят только про Донецк и Луганск

Мені цікаво, чому Порошенко за роки президентства звільнив більше 3000!! військовополонених, називаючи окупантів - окупантами, не брав на себе зобов'язання заводити кримінальних справ на звільнених моряків, та звільняв реально військових, а не таксистів, що не поділили з окупантами бабло???! Що змінилося? Порошенко хотів та робив, а що робить Зеленський?

З 20 "звільнених" тільки 2!! військових. І це ще невідомо - які це військові, цілком можуть бути звичайні аватари чи дезертири. А кого віддали замість них? Звичайно кадрових агентів, підготовлених терористів та інших цінних для кацапів людей.

Tags: а я ведь говорил, агенти Кремля, виздобули
Subscribe

promo bitter_onion march 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment