Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Вони повертаються… Ліки подорожчають

Про ймовірність цих подій ми попереджали рік тому під час президентських виборів. На жаль, нас не почули.
Країна зробила неправильний вибір, і тепер ми спостерігаємо реванш в усіх сферах. І в слідчих органах, і в прокуратурі, і в ДБР, і в Міністерстві охорони здоров’я.

У часи Богатирьової “відкати” у медичній сфері складали від 20 до 40 відсотків. І всі про це чудово знають! І чиновники, і головні лікарі, і прокурори!

В часи, коли Міністерством керувала Уляна Супрун, за межі цієї структури були витіснені фармацевтичні лобісти та їх захисники – різні вкрай поважні професори, тричі академіки та інші заслужені корупціонери. В тому числі корупційна структура Богатирьової та її сина, які виготовляли препарати “пустишки” з крейди та реалізовували їх на бюджетних закупівлях.

Революцією у медичній сфері стало прийняття у 2016 році закону про те, що закупівлі медикаментів повинні відбуватися через міжнародні організації. В результаті, на ряд препаратів значно знизилася ціна.

Сьогодні ми знову опинилися у 2012 році. І на здоров’ї українців знову наживаються всі ті, кого прибрали з міністерства в часи Уляни Супрун.

Під час епідемії коронавірусу це стало чудовою “годівницею”. Ми всі бачимо відео, як з Міністерства охорони здоров’я вивозять засоби захисту, а лікарні досі забезпечуються волонтерами та благодійними фондами. В тому числі Фондом Петра Порошенка.

Відкритими залишаються питання до НАБУ та САП. Чому вони не реагують відповідним чином на журналістські розслідування?
Відкритими залишаються питання до Зеленського. Чому досі немає публічного звернення і вимоги до правоохоронних органів розслідувати факти корупції, про які йшлося у програмі “Схеми”?
Відкритим залишається питання до лікарів та фахівців у медичній сфері. Чому вони бачать те, що відбувається, і мовчать?


https://www.youtube.com/watch?v=-o3bXaz36w0

Ігор Артюшенко

Tags: Україна, а я ведь говорил, виздобули, зебилы, медицина/здоровье, реванш
Subscribe

 • Может ли пропагондон перевоспитаться?

  Про-российский пропагондист В.П. Говнов (работает в Живом Журнале под кличкой…

 • Шоломи куплені!

  5 шоломів. Чудова новина: депутат Харківської міської ради і віце-президент Федерації ножового бою Ігор Пушкарьов повідомляє, що…

 • Збір на шоломи

  Усім привіт! Минулого разу ми з вами успішно зібрали кошти на прилад нічного бачення для “Фрайкору”. Тепер допомоги потребує новосформований…

promo bitter_onion march 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments