Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Як вбиває COVID-19?

Невизначеність механізму дії віруса перешкоджає можливості лікарів вибрати метод лікування

Гонка на лікування
Пацієнти з коронавірусом заповнюють лікарні по всьому світу, медики проникають через потоки неповних даних та незавершених досліджень, які не проходили рецензування, намагаючись знайти шляхи допомоги своїм пацієнтам. Деякі лікарі відчайдушно намагаються вживати коктейлі з неперевірених ліків, щоб врятувати життя своїх пацієнтів.

Деякі з найбільш ранніх аналізів хворих на коронавірусом у Китаї припускають, що це може бути не тільки вірус, який руйнує легені та вбиває; скоріше за все, занадто активна імунна відповідь може також змусити людей сильно хворіти або померти.
І, можливо, непоганим був би препарат, який блокує активність такий собі білок IL-6 і опосередковано допомагає в лікуванні. Один з препаратів під назвою Actemra, виготовлений швейцарською фармацевтичною фірмою Roche, був затверджений в Китаї для лікування хворих на коронавірусом, і дослідники у всьому світі активно працюють над тестуванням його та інших препаратів такого типу.

Але в усьому світі цього препарату не вистача, і багато дослідників та клінічних лікарів звертаються до інших препаратів, які в більш широкій мірі пригнічують імунну систему, говорить Джеймс Галлі (James Gulley), імуно-онколог з Національного інституту раку в Бетесді, штат Меріленд ( National Cancer Institute in Bethesda, Maryland).
Але стероїди та деякі інші методи терапії, які діють більш загально, можуть значно знизити здатність організму в цілому боротися з інфекцією, а не небезпечно. Бо під час коронавіруса дійсно високе вірусне навантаження і організм бореться з активною вірусною інфекцією.

Комбінована терапія
За відсутності точних даних, дослідники йдуть до комбінованої терапії, тобто ліків які вооють проти конкретного білка IL-6, про який згадували, у поєднанні зі спеціальним противірусним препаратом, який безпосередньо спрямований на вірус.

Лікарі вважають, що важливо зібрати точні данні про лікування подібними препаратами.
"Єдине правильне, що треба зробити, -- це провести дослідження у контексті рандомізованого клінічного випробування. Немає іншого способу дізнатися, чи діє лікування", - говрить Кеннет Бейлі (Kenneth Baillie), анестезіолог з інтенсивної терапії з Едінбургського університету, Великобританія (the University of Edinburgh, UK).


https://www.nature.com/articles/d41586-020-01056-7
Tags: коронавірус, медицина/здоровье
Subscribe

 • Лупайте сю скалу!

 • Хлопок и задымление

  По неподтвержденной информации Министерства Нападения Козломордой Федерации укрАинские нацисты планировали совершить атаку бактериологическим…

 • Вакцинотивизм или зачем лечить сепаров

  Давно тут не было флейма. Подумал плеснуть солёной воды на свежую рану. Причиной стала на редкость мерзкая статья, которую зачем-то репостнул Игорь.…

promo bitter_onion march 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 5 comments