Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Коронавірус в Україні: з новостей

Перше місце в номінації ЗЕБІЛ ДНЯ отримує влада Коростеня.

У місті Коростень Житомирської області опублікували список вулиць, де зафіксували випадки захворювання на COVID-19, при цьому Всесвітня організація охорони здоров’я рекомендує утриматися від подібної стигматизації.

Джерело: Facebook-сторінка відділу охорони здоров'я у Коростені, ВООЗ

Деталі: У Коростені створили мапу розповсюдження коронавірусної інфекції, а у четвер, 16 квітня, опублікували список вулиць, на яких було визначено випадки захворювання на COVID-19.Статистичне

Госпіталізовано 1 455 людей, з них 62 дитини.

Більшість госпіталізованих в Україні – це хворі з легким перебігом хвороби, пояснює головний санепідемлікар Віктор Ляшко. Їх забирають до лікарень з профілактичною метою, поки немає масового напливу інфікованих.

До апаратів ШВЛ підключено 72 пацієнти.

Серед померлих уже кілька днів переважають чоловіки (62 проти 54 жінок), 86% летальних випадків – у людей від 50 років.

Збройні сили

У Збройних силах за добу виявили 5 нових хворих: військовий Чернівецького гарнізону, що контактував з приїжджими з-за кордону та хворів ГРЗ; троє військових Запорізького гарнізону, що контактували з інфікованим; працівниця ЗСУ Харківського гарнізону, що лікувалася від ГРЗ.

Найчастіше військові інфікуються під час зустрічі з друзями та рідними, стверджують у Командуванні медичних сил. Усього в ЗСУ 28 випадків захворювання.

У зоні ООСжодного хворого з початку пандемії.

Криматорій - Бамбасяо - Лугандяо

На тимчасово окупованих територіях сходу та півдня, за даними окупантів, продовжує рости кількість хворих. У Криму – 37 інфікованих, в окупованих районах Донеччини – 26, Луганщини – 17.


Джерело: https://www.pravda.com.ua/news/2020/04/16/7248146/ https://www.pravda.com.ua/news/2020/04/16/7248156/

Tags: ДНР/ЛНР, ЗСУ, Україна, коронавірус, статистика
Subscribe

promo bitter_onion март 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments