Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Я це не обирав або компромісс між професором і алкоголіком створить лише двох алкоголіків

Ну, дочекалися. Схоже, частина порохоботів всерйоз похворіла на стокгольмський синдром. Вчора мені в один день трапилися 5 чи 6 текстів того змісту, що треба негайно міняти ставлення до прибічників ЗЕ, бо «не можеш вбити – полюби» і «президента Зеленського вибрали всі, і ті хто за, і ті хто був проти – перші повірили, другі не зуміли переконати».

Факт показовий. Висловлю своє ставлення до питання.

З чим я можу погодитися – агресія з боку прибічників дядька Петра часто надмірна і немотивована. Я згоден, бачити ворога у своєму співгромадянині лише за те, що він підтримує іншого кандидата (при тому, що всі ми за Незалежну Україну), – це зайве. Це, з одного боку, непродуктивно, – проявом агресії ви людину відштовхнете, а не долучите. З іншого боку, агресія, вже вибачте, – прояв власної слабкості та непевності в своїх переконаннях.

Нагадувати опонентам про їхній неправильний вибір – шлях мертвий. Особливість українців – ми всі дуже не любимо визнавати свої помилки. Саме тому я обираю іншу позицію: більшість шанувальників ЗЕ – це люди, обдурені пропагандою Москви та політичних противників Порошенка всередині України. Обдурити цих людей їм було не важко через інші особливості українців, але про це нижче.

Я категорично не сприймаю ідею «та чого з ними говорити – Майданом їх!». Майдану і будь-якому збройному протистоянню (а іншого в наших умовах не вийде) всередині України, стоячи, аплодуватиме Москва. Знаєте, чому гетьманців і петлюрівців не могли помирити навіть на еміграції через 50 років? Тому що між ними лежала кров, пролита під час протигетьманського путчу. Нині між прибічниками ЗЕ і порохоботами крові нема. Тож достукатися до опонентів можна.

Так, опонентів треба переконувати. І так, президент Зеленський на владі перебувати мусить максимально довго – наскільки можливо. Його виборці мусять здобути щеплення від популізму таке, аби діяло ще років 15. Нам буде важко теж? Ніхто не казав, що здобуття власної держави – справа легка. Пута Москви значно тісніші за просто танки на наших вулицях. Боротьба триватиме ще довго.

Проте. Я категорично не згоден брати на себе частку відповідальності за те, що президентом України став Зеленський. Оці всі «Порошенко зробив все, аби обрали ЗЕ» – звичайне лицемірство і спроба скинути з себе відповідальність за дії ЗЕвлади. Порошенко винний, що обрали ЗЕ? Шановні, а скажіть, в тому, що частина козаків воювала на боці Петра І, винний, виходить, гетьман Мазепа – він же призначав всіх цих Полуботків та Галаганів? В тому, що німці обрали Гітлера, й, відтак, у Холокості, виходить, винні керівники Веймарської республіки, я нічого не переплутав? Безглуздість таких заяв очевидна.

Протистояння порохоботів і шанувальників ЗЕ для мене – це не просто протистояння кандидатів, це протистояння світоглядів. Шанувальник ЗЕ – це люмпен, жлоб та інфантильний ідеаліст, разом з ватником, який долучився до кампанії. З ватою все зрозуміло. А от з особами, в яких Порошенко не вирішив за них, у їхній країні, всі їхні проблеми, та з тими, в кого Порошенко поганий тому, що він не чарівник, у мене компромісів бути не може як таке. Ми живемо в принципово різних світах. В моєму світі відповідальний громадянин сам облаштовує свій добробут, видає конкурентоздатний продукт, створює робочі місця і тим зміцнює державу. В їхньому – їм винні всі, а вони нікому й нічого. В моєму світі є розуміння, що не можна цілу низку сторін людського життя поміняти за рік – чимало процесів тривають десятиріччями. В їхньому – треба все і зразу. Якщо не Порошенко – я шукатиму нового ефективного менеджера здатного керувати великим бізнесом і міністерством, з чіткими досягненнями за спиною. Вони – шукатимуть нового месію, який забезпечить їм молочні ріки та кисільні береги «по щучому велінню».

Я готовий говорити з тими, хто здатен поділяти оці мої переконання. Я знаю, що таких людей чимало. А хто ні… Неможливий компроміс між трударем і неробою. Компроміс між професором і алкоголіком створить лише двох алкоголіків. Я не збираюся брати відповідальність за їхній вибір. Я цю владу не обирав.

Дмитро “Калинчук” Вовнянко

ЗИ Те ж саме писав і пишу, говорив і говорю.
Неможливий компроміс між трударем і неробою. Компроміс між професором і алкоголіком створить лише двох алкоголіків.


Тут ще треба сказати, що все активніше йде кацапська пропаганда "Абинепорошенко2". Бо алкоголіки хочуть сцаря, тепер начебто Сцакашвілі.

"Абинепорошенко-2"
За останні дні бачив кілька дописів практично однакового змісту (найсвіжіший - Сергій Гайдай, https://bit.ly/2K0xoUP).
Суть така: Зекоманда недоумки, вони ведуть країну до прірви, але у тому, що ми вибрали Зекоманду, винна попередня влада.

У чому суть цієї інформаційної хвилі?
1. Хай би що сталося з країною, виборці Зеленського ні в чому не винні. (І читають це з великою вдячністю!)у і Пороз руйнува світу мрію
2. "Якщо не Зеленський" (а раптом його владі скоро край?), то в жодному разі не будь-хто з попередньої влади. (Байдуже що "попередня влада", крім Януковича, "до прірви" країну все ж таки не вела; обирайте краще нових недоумків, але не дай Боже не когось з тих, хто при владі вже був!)
3. Попередня влада була не такою ідеальною, як ми хотіли, і не побудувала нам "ідеальну державу" під ключ, тому хай краще прірва, ніж те, що було до Зекоманди. (Коломойський привітно посміхається.)

Перекладаючи простою мовою:
"Назло бабушке уши отморозим, а заодно и руки-ноги тоже, но это все бабушка виновата: почему она не лучшая бабушка в мире?"

Діагноз: патерналізм навиворіт. Підліткова психологія. Народу заходить аж бігом.руйну

Від emiliozk: Справа в тому, що "нарід" хоче, аби було державне рабство. Але рабовласниками щоб були світлі ельфи-голобородьки, які піклувалися б про рабів більше ніж про саміх себе. Кожний історичний цикл доводить, що останнє неможливо. Раболасниками стають або державні вори ( у кращому випадку), або маньяки-садісти (у гіршому випадку), які тільки розстрілювати люблять. Розчарування народу у результаті чергового історичного катаклізму не знищує рожевої мрії -бути рабами світлих ельфів. За оту мрію вони й тримаються. Чекають на нових кандидатів в ельфи. А переглядати загальну концепцію не бажають.

Порошенко ж оірєнтувався на інших. На тих, хто самі хочуть будувати своє життя, а від держави чекають невтручання та, бажано, відкриття нових вимірів свободи (типу, безвіз). Через це, отой "нарід", по- перше, перетворювався на людей другого сорту, а, по -друге, успіх іншої моделі життя руйнував світлу мрію. За це вони Пороха й невавидять. Й з позицій своєї картини життя вони мають рацію.

А різні спритні шахраї гайдаї все це чудово розуміють й будуть на цьому маніпулятивні технології

Джерело: Алексей Панич мшф https://emiliozk.livejournal.com/2724614.html


Tags: Україна, вата, думка, на подумать, навіяло, інформаційна війна
Subscribe

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 4 comments