Соромно коли всяка блядва глумитися над педагогом. За його громадянську позицію

Там президент учора захищав учительок, яким вклепали за географічні помилки.

Так от, раз Зеленський такий джентельмен, нехай захистить адекватну і фахову учительку із цих курсів. Звати її Ситник Елла Василівна, це учитель історії 250-і школи з поглибленим вивченням математики м. Києва.

Зараз проросійські пропагандисти нападають за неї за не модельну зовнішність. А ще більше за те, що учителька розповіла, що життя під Російською імперією було не мед. А ще пояснила, що таке Голодомор і революція 1918 року — як більшовики брали Київ.

Тепер страна юа і шарій хейтять учительку і розмазують лайно — типу вчителька емоційна і налаштовує дітей 10 років проти Росії.

За оце треба братися і захищати вчителів, яким наче і гонорару за оце викладання нема.

А Ситник Елла Василівна — одна із консультантів НУШ. І соромно, коли всяка блядва глумитися над педагогом. За його громадянську позицію. І за факти, історичні факти.

На фото: Ситник Елла Василівна

Marina Daniluk-Yarmolaeva

promo bitter_onion march 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…

Error

Comments allowed for members only

Anonymous comments are disabled in this journal

default userpic

Your reply will be screened

Your IP address will be recorded