Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Лібертаріанська партія Бубачкі

шось так не дуже за свободу в освіті...

Можливість проходити Пробне ЗНО безкоштовно тільки з’явилась — її вже хочуть заборонити? “ЯвКурсі” подано звернення до Антимонопольного комітету. 😮

Після першого безкоштовного Пробного ЗНО онлайн від Освітньої компанії “ЯвКурсі” ми отримали звинувачення від керівника відділу УЦОЯО та погрози від прес-центру МОН.

Звичайно, ми не сподівалися на підтримку з боку УЦОЯО чи МОН. Проте така реакція на повністю безкоштовний соціальний проект, який дає учням додаткову можливість оцінити свої знання, дивує. Хіба не може кожна родина самостійно вирішувати де і з якою компанією, платно чи безкоштовно проходити пробне тестування і обирати краще для себе?

Можливо, хтось просто боїться недоотримати коштів від випускників наступного року? А це цілком можливо, адже загальна кількість зареєстрованих старшокласників вже сягнула 337 855, і це значно більше, ніж на платному Пробному ЗНО від УЦОЯО. Велика кількість реєстрацій, яка постійно зростає, є наочним показником того, що ініціатива «ЯвКурсі» вкрай необхідна. 1729 батьків звернулося до нас із подяками та запитаннями, чому ж державна компанія УЦОЯО, зібравши кошти за свої послуги, не пропонує нічого подібного і навіть кошти не повертає?

Тому ми не плануємо зупинятись! 10 квітня Освітня компанія “ЯвКурсі” подала офіційне звернення до Антимонопольного комітету України з метою роз’яснення правомірності існування платної державної монополії в освіті, зокрема у проведенні Пробного ЗНО.

👩🎓 А 12 та 26 квітня ми проведемо за планом наші безкоштовні тестування ➡ bit.ly/probnezno_math_reg (приєднуйтесь, якщо ви ще не з нами!)

❗ Ця ситуація потребує розголосу, і від нас з вами залежить чи зможемо ми обирати як саме реалізувати своє право на освіту. Просимо вас поширити цю інформацію на своїй сторінці та у тематичних групах і допомогти нам усім! ❤

https://www.facebook.com/yavkursi/photos/a.326049347804475/798232690586136/?type=3&theater

Tags: Бубочка, Україна, а я ведь говорил, навчання, освіта
Subscribe

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments