Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Про відповідальність. І послідовність

Вже россіяни піарять Каталуна з Дібровим


Хехе. Як патетично звучить "яке має право не лікар Джонсон прямо закликати до вакцинації" та "яку понесе він відповідальність".
...Нагадує як Бубачка позавчора верещав "не треба на хайпі заробляти політичний капітал".


Панове Дібров і Каталон, ви по команді Кремля (пруфи обом давав, от перше посилання з гугля) довели до того, що в нас піздец, як в до-пастерівські часи.
Яку ви готові взяти на себе відповідальність за піздьож без освіти та результата -- розповсюдження осп і холер в Україні? Дякую дуже дякую!


...А, якшо шо, я вже писавтут що і в мене алергії і у одного з синів, а алергія майже завжди вимагає уваги з вакцинами та щепленням.
Я не натякаю, але якщо в дитини проблема зза вакцини, то не треба старатись, щоб інші хворіли оспою.


ЗИ Ну й про всяк випадок. Кожен Кадет має повне право написати свою думку -- і що Зеленський не агент Кремля, і що Земля плоска, що Б-г є чі Б-га нема. Але будьте готові захищати фактами свої думки.
Я он вчора хрєнь репостнув (хоча завжди писав що я не лікар), отримав пизди і нові знання. Ік перевірю все -- ще раз напишу. Сьогодні споров фігню, хоч і описка але фігня. І нічо, корона не спала (вибачте за каламбурчик).
Якщо зловите мене на даблсінкін -- пишіть, буду тільки вдячний.
Tags: навіяло, ноука
Subscribe

Recent Posts from This Community

promo bitter_onion march 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 6 comments