Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Свіже коронавірусне

Отже, маємо таке:
https://www.pravda.com.ua/cdn/covid-19/cpa/

Тепер по 300+ людей на добу захворюють
Поличка, на яку я сподівався 10 днів тому не спрацювала. І пояснити ту полочку можна лише одним -- тоді зовсім не робили тестів -- на день Кловуна подарунок Бубачкє.
Все йде як і мало йти під час неадекватних дій влади-- коли запізний і неправильний карантин, коли обмаль тестів.

Бубочка, як мені здається, з самого початку вибрав тактику "менше тестів -- менше діагнозів"
Просто щоб вписатись в кількість наявних аппаратів ШВЛ. Куди діли мільярд на тести -- хз. Тобто можна тільки здогадатись.
Тому, власне, тестів як не було, так і не буде. Не було ніколи мільйонів тестів, було декілька тисяч, які, зараз, здається, продають наліво для своїх.

...Як я й писав на День Зеленського -- все почнеться за 10 днів. Воно почалось, тілько 10 квітня а не 11го. Зелена пліснява почала брехати, що в Україні почнуть обов'язково робити тест на коронавірус усім хворим на пневмонію, але всім нормальним зрозуміло, що то брехня. Ви знаєте, що я обережно ставлюсь до прайвесі, тому наведу тільки публічний приклад, є ще один непублічний.

Цитата: "И чтобы я с радостью сделала - так это крепко обняла и поцеловала главного санитарного врача Виктора Ляшко, вещающего о мифических 30 тысячах тестов в неделю, которые готовы проводить АЖ 37 государственных лабораторий. Это 800 образцов в день в одной лаборатории. Что даже при наличии нескольких ПЦР-амплификаторов (что мало вероятно в государственных лабах) НЕВОЗМОЖНО! И самое интересное, что оказывается, в этих лабораториях существует "недобор образцов". Серьезно? НУ ТАК ВОЗЬМИТЕ МОЙ! Могу даже дать два!!!"

ЗИ:
З гарних новин для наріда -- президент не Порох а Бубачка, хєхє.
Tags: Україна, виздобули, зебилы, коронавірус, медицина/здоровье, ітогі падведьом
Subscribe

promo bitter_onion Березень 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment