Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Кіссінджер про вірус

Переклад тез https://www.wsj.com/articles/the-coronavirus-pandemic-will-forever-alter-the-world-order-11585953005
Це не дослівний переклад, це -- як я його поняв. В дужках -- омх коментарі.

США мають планувати нову епоху...


Нації процвітають, вважаючи, що їх державні установи зможуть передбачити лиха, припиняти їх наслідки, і швидко відновлювати стабільність.
Коли пандемія Covid-19 закінчиться, робота установ багатьох країн стане сприйматися як провал. Чи є це судження об'єктивно правдивим, не має значення.

Але правда в тому, що світ після коронавируса ніколи не буде таким, як бв раніше. Сперечатися сьогодні щодо правильності дій в минулому - тільки перешкодить нам зробити те, що повинно бути зроблено.

Політичні та фінансові потрясіння, які спровокував коронавірус, можуть тривати протягом декількох поколінь. Жодна нація, навіть США, не зможе в рамках загальнонаціональних зусиль перемогти вірус.
Тому треба докласти зусиль в трьох напрямках:
По-перше, зміцнити стійкість світу до інфекційних хвороб. (Це наука.)
По-друге, необхідно спробувати залікувати травми світової системи. (Як не написано, але ясно, що будуть намагатися розширювати вплив держави та наднаціональних систем).
По-третє, ми повинні захистити правила ліберального світового порядку. (Тонкий натяк, що огороджуватися від епідемій не треба, мають бути відкриті кордони і світовий уряд і ЗОГ).

Tags: коронавірус
Subscribe

Recent Posts from This Community

 • Евреи Украины - 4

  Один товарищ в первые дни войны пошёл в военкомат и поправив очки на носу сообщил военкому, что он является добровольцем. А ещё и лейтенантом. Ведь у…

 • FAQ Ю?

  Вопрос к уважаемым кадетам клюба: где пан Жегож, где основоположник и овнер сего достопочтенного клуба? Заранее благодарен за любую информацию.

 • Когда падет Керченский мост. Ватные крысы уже готовяться убегать.  Когда падет Керченский мост. Ватные крысы уже готовяться убегать.

  Кто начал вторую мировую войну

promo bitter_onion march 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment