Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Про Львів коронавірусний

Керівник міського управління охорони здоров’я Володимир Зуб в ефірі радіо "Львівська хвиля" озвучив статистику захворюваності на COVID-19 у Львові й області. Станом на 8:00 ранку 8 квітня, на Львівщинібуло 34 підтверджені випадки зараження COVID-19. Із них 1 людина померла, іще 3 — одужали.

Володимир Зуб поділився своїми думками щодо того, наскільки можуть відрізнятися офіційні дані від фактичних і чому. Також він розповів про те, який метод є найефективнішим в убезпеченні від інфікування коронавірусом.

"Люди можуть підкашлювати, мати невеличку температуру, у частини — і зовсім жодних симптомів. Людина думає, що здорова, виходить на вулицю й інфікує інших.Тому офіційна статистика завжди запізнюється за фактичною кількістю. Думаю, що в разів 10 більше.Також у нас поступово збільшуватиметься кількість захворілих. Думаю, що після Великодня, якщо ми не будемо дотримуватись жорсткого карантину, цифра суттєво збільшиться. Тому треба зараз максимально себе обмежити. Люди все одно вийдуть на вулицю, підуть до церкви, — ми цього не уникнемо. Але шляхом жорсткого карантину зараз можна суттєво зменшити кількість осіб, які можуть когось інфікувати".
Tags: Львов, коронавірус
Subscribe

Recent Posts from This Community

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments