Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Косит под Путина с Наполеоном

В Офісі українського преЗЕдента проговорюють питання введення надзвичайного стану в Україні через коронавірус.

Про це повідомив заступник керівника Офісу преЗЕдента Кирил Тимошенко в інтерв'ю "Українській правді". Тимошенко зазначив, що умовою є велика вірогідність того, що без надзвичайного стану не зможуть зупинити COVID-19.

"Це умови, коли ми будемо розуміти, що є велика вірогідність того, що без надзвичайного стану ми не зможемо зупинити поширення коронавірусу. Там же багато різних факторів"

В ОПУ додали, надзвичайний стан - це заходи, які можуть допомагати контролювати ситуацію, контролювати те, щоб люди знаходилися вдома.
https://prm.ua/v-ofisi-prezidenta-obgovoryuyut-mozhlive-vvedennya-v-ukrayini-nadzvichaynogo-stanu/Нацгвардійці можуть отримати право особистого огляду громадян та їх речей
“Члени комітету розглянули проєкт закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення правових засад діяльності Національної гвардії України №3105. Один з авторів законопроєкту, народний депутат Максим Павлюк зазначив, що цим проєктом передбачається внести зміни до деяких законодавчих актів в частині посилення правоохоронних функцій Національної гвардії, а саме: щодо складання протоколів про адміністративні правопорушення, надання права проводити особистий огляд, огляд речей тощо”.

Про це пише «Четверта студія» з посиланням на Укрінформ. Відповідне рішення члени комітету ухвалили на засіданні, яке пройшло в режимі відеоконференції, повідомляє Інформаційне управління Апарату Верховної Ради.

https://4studio.com.ua/novyny/natsgvardijtsi-mozhut-otrymaty-pravo-osobystogo-oglyadu-gromadyan-ta-yih-rechej/


Tags: Бубочка, Зеленский/Слуга Народа, ні реваншу Путіна-Зеленського, репрессии
Subscribe
promo bitter_onion март 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 3 comments