Инга (innerwoman) wrote in bitter_onion,
Инга
innerwoman
bitter_onion

Categories:

Тести. Нам просто брешуть. Нам нахабно брешуть.

Пане GRZEGORZ, на ваше оце запитання https://bitter-onion.livejournal.com/3353068.html  щодо проведення тестування населення на захворюваність COVID-19, вам відповідає сам заступник голови МОЗ України, власною персоною пан Ляшко:


охуевшие.jpg
Subscribe

promo bitter_onion march 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 5 comments
Гептом не сходяться. Станом на 25-31 березня, було отак:

ПЦР.jpg

Графіка звідси:
https://www.slidstvo.info/articles/laboratorni-sekrety-skilky-plr-testiv-zdatna-robyty-derzhava/

Там ще багато цікавого, типу: За інформацією “Слідства.Інфо”, яку ми збирали, спілкуючись із компетеними представниками в регіонах, більшість обласних лабораторій має потужності, щоб за один раунд дослідження завантажувати в апарат одночасно 12-24 зразки. Водночас у країнах Європейського Союзу користуються здебільшого обладнанням на 96 лунок.
Одне дослідження в обласній лабораторії триває 4-12 годин. Відтак сьогодні в установах МОЗ за добу здатні в середньому провести по 24-50 тестів, а за цілодобової роботи на максимальній потужності деякі з них можуть досліджувати до 100 зразків. Тобто навіть за ідеальних обставин, якщо кожна лабораторія у кожній області працюватиме цілодобово, максимум зразків, які можуть бути проаналізовані за добу в Україні — 2500.
Це суттєво розходиться з даними, які озвучує заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко. “Наразі кожна вірусологічна лабораторія може проводити як мінімум 200 тестів за добу. У той же час деякі можуть проводити до двох тисяч тестів”, — відповів він на питання “Слідства.Інфо” 30 березня під час брифінгу.