Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Хвилинка просвіти та оптимістичних новин

[...]Висновок один, якщо на якійсь час не зупинити цілком контакти між мікропопуляціями – це не скінчиться ніколи, до того часу, поки не будуть винайдені ліки та вакцини. Кожен осінній та весняний сезони нас буде чекати теж саме та ще й з вірогідністю отримати супервірус, який однаково успішно буде вбивати й старих, й молодих та/або почне критично вражати не тільки легені, але й інші внутрішні органи.

А тепер до оптимістичних новин.
В цілому по Європі епідемія йде на спад. Схоже, що температурний режим все ж таки має вплив на швидкість розповсюдження, та й карантинні міри роблять свою справу більш-менш ефективно. Скоріш за все, з настанням стійкої теплої сонячної погоди епідемії спадуть нанівець. Але з такою ж ймовірністю пандемія перекинеться на південну півкулю. А з настанням осені, якщо не будуть обрублені конці, знов на північну.

У науковців є надія на те, що за кілька спокійних місяців у північній півкулі сами собою зникнуть всі надто агресивні штами, та на розробку хоча б сезонної вакцини.

https://tverezo.info/post/114548
Tags: коронавірус
Subscribe

promo bitter_onion march 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment