Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Я прошу вас увімкнути мізки, і підписати цю петицію.

друзі! Я прошу вас увімкнути мізки, і підписати цю петицію. Ми не в'язні на домашньому арешті, свіже повітря не шкодить, заразитися в парку практично неможливо.
ДО того ж, особисто ви завжди можете залишитися вдома, якщо вам страшно. Але прогулянки зміцнюють імунітет (особливо навесні), і це необхідна міра.

Скасувати заборону відвідування парків та лісопаркових зон
Заборона відвідування парків та лісопаркових зон (введена Постановою Кабінету Міністрів України від 02 квітня 2020 р. № 255) є порушенням права громадян на вільне пересування, гарантованого статтею 33 Конституції України. Дане конституційне право може бути порушене виключно за умови введення надзвичайного стану, однак станом на момент публікації даної петиції, надзвичайний стан в Україні не введено.


Tags: коронавірус
Subscribe

promo bitter_onion march 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment