Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

СБУ дозволять цензурувати інтернет і шпигувати за громадянами: законопроект вже у Раді

Депутати Анатолій Бурміч (ОПЗЖ), Андрій Кожем’якін («Батьківщина»), Григорій Мамка (ОПЗЖ), Віктор Чорний (ОПЗЖ) і Михайло Цимбалюк («Батьківщина») зареєсрували у Верховній Раді законопроєкт, що дозволить СБУ значно посилити контроль над інтернет-операторами.

Документ опублікований на сайті парламенту під номером 3080.

У ньому, зокрема, йдеться про те, що співробітники СБУ «визначають порядок та здійснює контроль над порядком приєднання мереж операторів міжміського й міжнародному зв’язку до точки обміну інтернет-трафіком, здійснюють обмеження та блокування доступу до об’єктів і ресурсів, які використовуються для організації, підготовки, вчинення, фінансування, сприяння або приховування акту несанкціонованого втручання в діяльність об’єктів критичної інфраструктури, у тому числі до визначеного (ідентифікованого) інформаційного ресурсу (сервісу) з використанням технічних засобів, що встановлюються операторами, провайдерами телекомунікацій та іншими суб’єктами господарювання, а також в інших передбачених законом випадках».

Як зазначив у себе в Facebook спікер Українського кіберальянсу Sean Brian Townsend, це означає, що СБУ хоче встановити свої «чорні скриньки» на всіх провайдерських вузлах.

«Так поводяться тільки відморозки — Росія, Китай, Північна Корея», — підкреслив він і додав, що автори законопроєкту фактично пропонують дозволити СБУ цензурувати інтернет і шпигувати за громадянами.

Sean Brian Townsend також нагадав про розроблені владною командою законопроєкти про медіа і про дезінформацію.

othervision.com.ua


Tags: а я ведь говорил, репрессии
Subscribe

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments