Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Доречі...

“Шановні вчителі! У моїй добі не 48 годин! Я виснажена і втомлена. Я працюю ВДОМА”

“У мене постійно ВДОМА двоє дітей. Молодша заважає мені працювати, а старшій робити уроки, потребує постійної уваги і погратися. А ще вони хочуть їсти. Регулярно!” – допис – крик душі опублікувала у своєму Facebook киянка Ірина Солоніна.

Діти під час карантину зобов’язані вчитися, у них не канікули – часто чують батьки такі зауваження у ситуації, що склалася, від вчителів. Фактично зараз на батьків лягає функція подвійна функція – в міру своїх можливостей вони мають пояснити дитині тему, а також перевірити виконання домашніх завдань. Однак значна частина батьків з цим не справляється, адже більшість із них працює вдома.

“Давайте поважати одне одного! Давайте розуміти, що в нинішній ситуації ваші вимоги мають бути іншими. Такі слова, як я сьогодні читала від одного з вчителів – «Нагадайте дітям, що у них не канікули. Я буду ставити двійки….» просто не мають права на існування зараз. Дайте нам пройти цей карантин!” – написала  Солоніна.

Жінка також наголошує на тому, що не всі діти мають доступ до онлайн навчання:

Хтось не має можливості сидіти вдома, тож відправив дітей до бабусь та дідусів у села. Там часто немає інтернету і можливості виконувати якісь онлайн-завдання та дивитися конференції, на які присилають посилання деякі вчителі”.

Ірина Солоніна зазначає: оскільки все не вдається виконувати, вона визначила для дітей пріоритетні уроки, а всі інші виконуються в міру встигання:

“Я банально не встигаю пояснити та перевірити все. Я навіть не встигаю упорядкувати весь той безлад із завдань, який надходить від різних вчителів у різні чати , щоб дитина не плуталася що їй робити і в якій послідовності”.

Жінка попросила вчителів знизити вимоги до учнів і допомогти вийти з карантину психічно здоровими людьми.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1682550731884836&set=a.270044503135473&type=3&theater

ЗИ: Пишу як колишній вчитель: 75% вчителів то функціональні ідіоти.
Вони навіть не здатні асіліть програми для віддаленого навчання. ті ж 75% можуть призначити лекцію на 10 ранку і не прийти на неї. Вони можуть подзвонити о 10 вечора і вимагати "скажіть мені відповідь на 5 завдання", хоча їм то відправили і поштою і в google classroom і в skype.


Tags: Україна, дебилы блядь..., зебилы, освіта
Subscribe

promo bitter_onion march 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 3 comments