Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Нотатки Білла Гейтса

Як співзасновник Microsoft, Білл Гейтс прославився як один з найбільш інноваційних і технологічно продвинутих людей, які світ знав. Але, незважаючи на те, що він відомий як комп'ютерний геній, він н(як і я) прихильник ручки та паперу.

Якось він виступав на події "Великі виклики Білла та Мелінди Гейтс" у Лондоні і перед захоплюючою дискусією про інновації майбутнього Білл виступив із заключними промовами. Піднявшись на подіум, він витяг із кишені кілька аркушів паперу.

Мабуть іноватори були дещо у шоці від того, що побачили, що записки Білла були написані на якомусь зім'ятому папері, який він носив у кишені куртки. Виглядало дещо дивно, що Гейтс читав свою промову про історію грандіозних викликів та інновації з паперу.

Кажуть, що Гейтс каже "Не записана ідея - втрачена ідея". Коли натхнення прийшло до вас, вам належить зловити його, записати ідею.

Міська легенда каже (чорт, втретє пишу слово "каже"), що Білл Гейтс робив замітки під час всіх нарад і обговорень в Microsoft.
Він брав простий аркуш паперу і розділяв його на чотири розділи. Потім позначав кожен розділ як:

 • Запитання

 • Нотатки

 • Особисті завдання

 • Призначення іншим

По мірі проходження зустрічі він писав відповідні примітки, ідеї та інформацію в кожен із цих квадрантів одразу, а не аналізував довгі записи пізніше для відповідних завдань.

Чому це працює: розділяє наступні завдання фактично під час початкової обробки. Це економить додаткові кроки при поверненні до нотаток.
https://clickup.com/blog/note-taking-strategies/
Tags: 40+, навчання, освіта
Subscribe

promo bitter_onion march 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments