Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Корінь проблеми

Проблема навіть не в тому, що уряд не оцінює ризиків рішень, що приймаються (йдеться не лише про економіку, про це я писав вже десятки разів, а й про здоров'я: наприклад, для підтримки імунітету важливо зберігати спортивну форму, але пробіжки заборонені, і так далі).

Повторюся, проблема не в тому, що уряд не оцінює ризиків рішень, що приймаються. Проблема в першу чергу в тому, що уряд не відчуває потреби в оцінці ризиків.

Якщо невідомо, що робити, давайте будемо тиснути на всі кнопки, може, щось спрацює. Сумнівний підхід, якщо би це була робота на комп'ютері (бо там є кнопочка "Перезавантажити"), а при пілотуванні літака такий підхід є надзвичайно небезпечним.

Прошу пам'ятати: світом править не таємна ложа, а явна лажа. Йдеться не про свідоме обмеження конституційних прав, а просто про некомпетентність.

Ніхто не перевіряв десятки тисяч потенційних інфікованих, що прибули в Україну з країн ЄС, але гуляти з дитиною суворо заборонено. Ніхто не робить масове тестування у центрах спалаху інфекції, зате зачиняють ринки у неуражених регіонах.

На щастя чи на горе, всі ми діти тієї імперії, про яку Салтиков-Щедрин написав: "Строгість законів компенсується необов'язковістю їх виконання".

Традиційна недовіра українців до держави множиться на очевидно низьку якість урядових рішень.

Надзвичайно важливим фактором нині є мінімальна довіра до держави, а це досягається лише виваженими рішеннями та їх якісною публічною комунікацією.

Валерій Пекар

Tags: Україна, думка
Subscribe

promo bitter_onion march 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments