Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Запасаємося попкорном і спостерігаємо за кацапами

В Мордорі відбуваються цікаві речі, викликані, звісно, падінням ціни на нафту і коронавірусом. Пацюк зрозумів, що проблеми справжні, і логічно почав перекладати відповідальність. Але. Перекладати її особливо немає куди, спробував на мєдвєдєва, але він же ж сам його нещодавно викинув з прем'єрів. В нового прем'єра люди ще навіть не вивчили прізвище. Тому залишилося лише передавати відповідальність в регіони. А разом з відповідальністю приходять і повноваження, тобто, зараз регіони самі вирішують.
Ну і подивіться, яка вимальовується ситуація. НАфта коштує копійки, залити проблему грошима не вдасться, регіони кинуті напризволяще, випливайте самі, як можете. Ще й цей геніальний стратег на очах всієї країни продає апарати ШВЛ у Штати. Тобто, регіони починають розуміти, що допомога з Москви не прийде. І це не просто вони зараз зрозуміли. Це на тлі застарілої ситуації, коли Москва висмоктує регіони, а їм вивозить сміття, а тепер москвичей будуть лікувати, а що буде відбуватися в умовному Саранську... Ну і суто політичні проблеми, бо Москва зачищала владні еліти в регіонах, відміняла вибори, і в регіонах взагалі немає обраної влади, а тільки парашютісти з тієї ж Москви.
Запасаємося попкорном і спостерігаємо.

Оксана Хвиля
Tags: кацапознавство, мордор, рашкескоропизда
Subscribe

promo bitter_onion march 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 4 comments