Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Обережно - фуфломіцин

Вчора мережею розійшовся лист президента Національної академії медичних наук України (НАМНУ) Віталія Цимбалюка до прем’єр-міністра з проханням звернути увагу на відвертий фуфломіцин для профілактики і лікування COVID-19.

У листі йшлося про противірусний препарат конкретного фармвиробника Протефлазід.Якщо коротко, цей препарат — суміш трав, розчинених у спирті. Ці “ліки” не включені у жодні міжнародні протоколи, не мають доказової ефективності, не досліджувалися у реальних наукових дослідженнях, а здебільшого у тих, які оплачували виробники цього чудо-препарату.

У складні для країни та всього світу часи, такі “ноу-хау” впарюють керівники наукових установ, які існують на чималі кошти платників податків, і десятиліттями наживаються на імітації наукової діяльності.

Це лише один приклад, як НАМНУ займається псевдонаукою. Їхні “інститути” де факто — це звичайні лікарні. Тому ефективніше давати фінансування дослідникам, які реально займаються правдивою наукою, а “інститути” НАМНУ перетворити на лікарні, і їхній бюджет направити на медичні послуги для громадян.

Спроможні медзаклади, які належать академії, чудово впишуться в нову модель без усіх цих академіків-шахраїв.

https://www.facebook.com/ulanasuprun/photos/a.1764564323828127/2614875945463623/?type=3&theater

PS: Каритинка просто сподобалась, не звертайте увагу :)Tags: коронавірус, медицина/здоровье
Subscribe

promo bitter_onion march 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment