Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Порох пішов ва-банк бо Зеля усе?

Прочитав цікаве:
[Spoiler (click to open)]
Лише сьогодні я переглянув учорашнє спілкування Порошенка з ведучими трьох українських телеканалів. Ділюся висновками.

1) Його команда працює у форматі П'ятого президента, а не опозиційного політика. Складається враження, що його опонентом є не Зеленський, а Коломойський. Мабуть, для Петра Олексійовича це і є реальний опонент.

2) Психоенергетично він "заводиться" в момент коли говорить про економіку й соціальні наслідки кризи. Це справді його.

3) Коли говорить про вірус і проблеми медицини, демонструє володіння темою у деталях. Це той його фірмовий "мікроменеджмент", яким йому докоряли коли він був при владі. Але це дуже контрастує з методами управління нінішнього президента.

4) Контраст із Зеленським - це головна стратегічна лінія його публічної комунікації. І вона приноситиме йому результат. Не такий швидкий як прямі атаки з наскоками, але приноситиме.

5) І на цій зустрічі, і у виступах з трибуни у парламенті, і на останніх брифінгах під стінами Порошенко демонструє лідерські якості - впевненість, компетентність, рішучість і конкретність. Така поведінка в умовах кризи здатна заспокоювати людей. Саме через ці якості його і обрали президентом у травні 2014 року. Комунікація Зеленського - не заспокоює, а швидше стурбовує, він точно не кризовий менеджер.

6) Співпраця, навіть з деяких питань - ризикована для обох, і для Зеленського і для Порошенка. Але ціна питання, очевидно, усвідомлюється обома. Є стратегічні питання національних інтересів і національного порятунку, без вирішення яких неможливе політичне існування обох. У цьому сенсі Порошенко пішов на ризикований крок, якщо хочете ва-банк: або він впливатиме на рішення влади або Медведчук-Путін.
https://www.facebook.com/volodymyr.horbach/posts/3023504874336217


Отже, мої думки...
Як я поняв думку політолога:
- коли Порошенко каже про проблеми, він демонструє володіння темою в деталях, то частина фірмовиго «мікроменеджмент», яким йому дорікали
- і це дуже контрастує з методами "управління" нинішнього президента
Контраст із Зеленським - це головна стратегічна лінія його публічної комунікації і вона буде приносити йому результат. Не такий швидкий як хотілось б під час кризи, але буде приносити.

Порошенко демонструє лідерські якості - впевненість, компетентність, рішучість і конкретність. Така поведінка в умовах кризи здатна заспокоювати людей і саме через цих якостей його і обрали президентом в травні 2014 року.
Комунікація преЗЕдента Зеленського -- не заспокоює, а скоріше турбує і нервує, він точно не кризовий менеджер (а кловун -- моє).

Співпраця, навіть з деяких питань -- ризикована для обох, і для Зеленського, і для Порошенка. Для Зе, бо це його смерть як політика (Коломойський і Хуйло не простять і грошей не дадуть), для Пороха -- часть електорату проти.

Але Порошенко пішов на ризикований крок з думкою, що або він буде впливати на рішення влади, або Медведчук-Путін.


В кгого які думки?

ЗИ Спілкування -- тут https://bitter-onion.livejournal.com/3308233.html і нижче.

https://www.youtube.com/watch?v=Bp7NGCMXsI4

Tags: Зеленский/Слуга Народа, Порошенко, думка, політика
Subscribe

 • IT-гиганты и капитализм

  Источник American Thinker Copyright © 2018 PiM, LLC. Перепечатывается с разрешения ИА «Петр и Мазепа». Онигинал статьи…

 • Упс. Упс. Упс.

  Порох каже: "завтра вручатиму медалі до 70 років перемоги". Він ці медалі справді вручав. Вручав 9 травня 2015 року. А от телефонна розмова…

 • Пара слів про рейтинги Зе

  Із задоволенням спостерігаю як телеграм-канали, нещодавно схильні до ЗЕ, тепер пояснюють падіння рейтингу ЗЕ на 9% за місяць тим, що зелені: не…

Buy for 50 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 8 comments